Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-10-14 16:45:14

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Sojusz FA

Więc wczorajsze katasowanie Tygryska z Fa...nie pozostało bez echa.I teraz pytanie-czy w tej chwili-kiedy tworzymy dopiero  zgrany zespół (masę nowych graczy mamy),jesteśmy gotowi do wojny z FA?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
oki
załatwy to pokojowo
pogadaj z kociam18
____________
Zara & alkohol napisał(a):

hej

Nie zmierzam Jaro do wojny-dziś mnie od Was także zaatakowano-straciłam trochę deffa-napastnik offa.
W nocy wróblowi skasowano trochę wojska.

wiesz że dążę kompletnie do czegoś innego

Zara
____________
kleber19 napisał(a):

hej
twój gracz regis zaatakował kogos od nas
co sie dzieję?
mamy teraz miec wojne z wami?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hmm z tego co mi wiadomo na koncie kociam zaczął spowrotem grać Wazonik

Offline

 

#2 2008-10-14 20:45:11

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Sojusz FA

Kasiu jak sądzisz na ile realne jest podpisanie paktu o nie agresji z Fa?

Offline

 

#3 2008-10-14 21:15:22

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Sojusz FA

Myślę Marcinie że realna jest wspólpraca,na jakiej zasadzie nie wiem jeszcze.Wkleję moją dzisiejszą korespondencję (od dołu proszę czytać) :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dokladnie
____________
Zara & alkohol napisał(a):

Spokojnie.. ,emocje pewnie poniosły kilka osób.
Tak samo u Twoich graczy jak i u moich...

Wiem że idą na tego gracza fejki w tej chwili-oprócz tego jakieś tam sporadyczne próby grabieży na moich graczy.

W tej chwili proponuję by nie zaostrzać sytuacji tylko Ją uspokoić...raczej nie potrzebujemy teraz nie potrzebnego starcia.

Myślę "przyszłościowo" i zamiast "szczypać " się ...lepszym rozwiązaniem by było "zaciśnić" dialog;)

Kasia


____________
kociam18 napisał(a):

VitaY
wiec kurcze zareagowalem zbyt impulsywnie za co przepraszam wydalem polecenie wyslania fejkow na tego goscia
całkowicie podzielam Twoją opinie co do powstrzymania sie z "podszczypywaniem".


proponuje by na przyszłość takie pojedynki byly przynajmniej zglaszane obu stronom - a najlepiej by Panowie opuszczali sojusze na czas takich zabaw

przepraszam za kłopot i pozdrawiam
-w-

gdyby pojawily sie ataki na innych Waszych graczy prosze o info postaram sie to powstrzymac

miłego dnia

____________
Zara & alkohol napisał(a):

Witaj

Z tego co się dowiedziałam jest to konflikt "osobisty"-
pomiędzy tymi dwoma graczami...
Nie mam zamiaru prowadzić z Wami żadnych zatargów.Więc może lepszym rozwiązaniem by było aby obydwie strony wstrzymały się z tym "podszczypywaniem".

Pozdrawiam Zara (Kasia)
____________
kociam18 napisał(a):

VitaY

dlaczego Twój gracz masakruje katasami gracza FA ?

pozdrawiam
-wAZONik-

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl