Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-11-27 18:28:26

Gondor

Gość

podanie o przyjęcie do sojuszu

1. Nick:gondor
2. Współrzędne Twojej stolicy i link do profilu:(102/-115) http://s6.travian.pl/spieler.php?uid=31212
3. Ile masz lat? (nie jest konieczne padanie wieku) 18lat
4. Pozycja w rankingu DEF
5. Ile posiadasz jednostek off i deff? obecnie 0, bo ciągle jestem atakowana, ale mam nadzieję to zmienić w najbliższym czasie
6. Ile czasu poświęcasz na grę w Traviana?Gram, kiedy tylko mam czas czyli po szkole;-)
7. Jaki styl
gry preferujesz? (agresor, obrońca)w miarę możliwości agresor
8. W jakich sojuszach byłeś od początku gry na s6 i dlaczego odszedłeś? ---
9. Jakie masz doświadczenie w grze (inne serwery, nicki, sojusze, osiągnięcia itd.)? Właściwie to dopiero się uczę;-)
10. Czy jesteś atakowany/atakowana przez kogoś od nas lub kogoś innego? od was: prog4u i innych z innych sojuszów
11. Znasz kogoś od nas z sojuszu (jeśli tak to kogo)? prog4u
12. Do kogo masz najbliżej? milleerr
13. Dlaczego chcesz wstąpić do nas?prog4u mi go polecił, bo byłam często atakowana no i spodobał mi się ten sojusz
14. Napisz, co to jest FS i do czego służy kryjówka.


Fleet Save    podstawa żeby nie trzymać jednostek w wiosce jeżeli nie jesteś zalogowany tylko wysyłać je do innych przeciwników
kryjówka chroni  surowce  przed grabieżą
15. Napisz coś o sobie: Hmm właściwie dopiero się uczę, ale Travian bardzo mnie wciągnął;-)  Spodobała mi się ta gra.

 

#2 2008-11-27 23:44:50

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: podanie o przyjęcie do sojuszu

Niestety

Powód: brak wojska, plus ataki (od różnych graczy) na piszącego podanie.

Offline

 

#3 2008-11-28 00:30:10

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: podanie o przyjęcie do sojuszu

Bez urazy, ale nie rokujesz
Masz konto od sierpnia a wynikow specjalnie nie widac.
Nie miej mi tego za zle, ale musze napisac nie.

Offline

 

#4 2008-11-28 09:21:21

Ender

.           

Skąd: Perespa/Lublin
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 165
Punktów :   

Re: podanie o przyjęcie do sojuszu

ale jednak się utrzymuje od sierpnia, proponuje dać okres próbny.. 2 tygodnie i ma mieć o 30% popa wiecej i co najmniej 110% woja, jeśli da rade, to będzie dobrze. sam mogę ustawić defa, żeby nie było, że w nią nie wierzę.. a jeśli nie da rady, droga wolna..


http://cry.travianteam.com/sig-2-pl-2-pl6_29014.gif
zanim zamkniesz dzien pod swoimi powiekami,
powiedz co z twoimi niepozałatwianymi sprawami.

Offline

 

#5 2008-11-28 11:19:34

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: podanie o przyjęcie do sojuszu

Tak jak Hubert pisał-konto od sierpnia i niestety słabiutko ...jeżeli pozostali chłopcy w Ciebie wierzą...moja propozycja jest taka iż damy  Ci tydzień czasu,w tym czasie nadrób wojsko,jeżeli Ci się to uda - zgłoś się ponownie.

Offline

 

#6 2008-11-28 14:29:02

Bambus55

komplemenciarz pierwszego stopnia

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 476
Punktów :   

Re: podanie o przyjęcie do sojuszu

Nie  tylko w przypadku tego podania-myśle ze trava i trwavka to nie mioejsce na przechowanie dla slabych jednostek,pamietajmy ze kazdy nowy czlonek powiniem byc wsparciem dla nas,lub rokowac ze takim wsparciem stanie sie niedlugo,a nie liczyc tylko na to ze wstapil do silnego soja i teraz juz moze byc biezpieczny!czuj sie bezpieczny dajac bezpieczenstwo innym!A niestety w tej grze poczucie bezpieczenstwa daje armia!I chec jej wykorzystania dla wspolnego dobra!

Offline

 

#7 2008-11-28 21:29:31

prog4u

.           

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2008-11-03
Posty: 141
WWW

Re: podanie o przyjęcie do sojuszu

Popieram Szanowne Grono.
Damy Ci czas do nadrobienia zaległości, ja osobiście wstrzymuje ataki na Ciebie (być może na korzyść innych ) no trudno. Myślę, że warto dać Ci odrobinkę wytchnienia.
Twoim zadaniem jest przekonanie innych do odstępstwa od ataków, a zrobione wojo możesz przez próbny okres przechowywać u mnie (+wikt).

AVE


AVE

Offline

 

#8 2008-11-29 09:07:17

Gondor

Gość

Re: podanie o przyjęcie do sojuszu

Ok
postaram się coś zrobić z moja armią, żeby już nie ginęli od każdej napaści;-) nie wiem czy uda mi się sprostać waszym wymaganiom, ale dzięki za okres próbny.

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plBudownictwo