Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-10-28 22:13:43

Orange

.           

3203616
Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 58
Punktów :   

Olewka

Trzy osoby mnie olały... coraz mniej podoba mi się że przeszłam z fragmentem mojego sojuszu do was... Padło pytanie przez kogo mój sojusz jest atakowany to odpisałam, że przez Trave i luxa. Mogłam wybrać  osoby (i tak to było ograniczone) które pójdą do travy a inni do travki i tak zrobiłam... jak wybrałam to nie było sprzeciwu i wszystko było ok. No aż tu nagle zaproszenie anulowano ponoć z powodu że nie przyjmował i że inni mieli pretensje że to farma...  On nie mógł ptzyjąć bo był odcięty od kompa a ja miałam sitta u niego, a jak wiadomo nie moge opóścić za niego sojuszu i wstąpić do innego. Coraz bardziej wkurza mnie ta sytuacja. Miałam mieć odp 2 dni temu ale nabraliście wody w usta... Umowa to umowa... widocznie bylo trzeba się wstrzymać...


Hell was full so I came BACK

Offline

 

#2 2008-10-28 23:59:06

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Olewka

Czy chodzi Ci o gracza ttoommeekk?

Offline

 

#3 2008-10-29 00:14:05

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Olewka

Orange-tak miałaś wybrać graczy aktywnych,nie farmionych ...Ja do dziś dostaję wiadomości z pretensjami na PW-iż pozabieraliśmy farmy (nie są to moje słowa i proszę nie odbierz tego zle).Za nim ustosunkuję się do takich zarzutów... chciałam zobaczyć raporty ,o które poprosiłam i dziś miano mi je przesłać.

Jeśli chodzi o gracza o którym pisze Marcin..On był farmiony...doskonale sobie zdajesz sprawę,zresztą dziś odbito mu też osadę.

Offline

 

#4 2008-10-29 00:27:43

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Olewka

Ja cofnalem zapa dla gracza ttoommeekk.
1. na prosbe kilku czlonkow sojuszu TRAVA, ktorzy mowiac nieladnie - farmili Go.
2. zaproszenie "wisialo" dosc dlugo a odzewu nie bylo.
3. ttoommeekk stracil osade (cropa) na rzecz bydlaka.

To chyba wszystko w tym temacie.

Kolejny gracz, ktory czeka na super ekstra zaproszenie to "mirage". Czy Ta osoba rowniez nie ma czasu i mozliwosci na dokonanie wyboru?

Przepraszam, ze zwlekalem z odpowiedzia. Czekalem na ITW, ktory wyslal zapa do ttoommeekk aby omowic temat.

Offline

 

#5 2008-10-29 06:29:08

Orange

.           

3203616
Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 58
Punktów :   

Re: Olewka

Mirage nie przyjmie zapa bo ma gdzieś ten sojusz... już z nią pisałam i nie podobało jej sie to z tym że ktoś ta a ktoś tam... z osób na całego D@NGELA bez ataku byłam ja i Hasaje i chyba mirage. Wszystko można sprawdzić (czy ktos atakował czy nie) pozatym wiem że jak bydlak dorwał ttoommeekk to już po nim. No cóż ale jak padło pyt. czy są ataki to udzieliłam odpowiedzi zgodnej z prawdą... i tak zrobicie co chcecie nie postawie sie całemu sojuszowi. Pewnie i tak ja od was lota z soju dostane tak jak i reszta dostanie...


Hell was full so I came BACK

Offline

 

#6 2008-10-29 08:35:44

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Olewka

@byczek1125
Nastepnym razem przyjme farme z mysla o Tobie i zajmiesz sie osobiscie Jej obrona poswiecajac swoje wojsko, surowce i czas. OK?

Szkoda, ze nie mam juz wszystkich PW odnosnie Tego wlasnie gracza. Przeslal bym je aby Ci unaocznic jakie bylo zdanie innych Naszych sojusznikow w tej kwestii.

Piszesz, ze: "...Trava , już za dużo w niej chemii..."
Nie, to nie chemia tylko czasem potrzebne w tej grze wyrachowanie.

DLA MNIE WAZNIEJSZE JEST DOBRO SOJUSZU JAKO GRUPY A NIE JEDNOSTKI. MOZE TO PRZYKRE, ALE PRAWDZIWE.

Offline

 

#7 2008-10-29 12:24:44

Ender

.           

Skąd: Perespa/Lublin
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 165
Punktów :   

Re: Olewka

ale co z jednostką?? przecież bez jednostek nie będzie grupy (sojuszu).. ale to tylko moja mała refleksja..


http://cry.travianteam.com/sig-2-pl-2-pl6_29014.gif
zanim zamkniesz dzien pod swoimi powiekami,
powiedz co z twoimi niepozałatwianymi sprawami.

Offline

 

#8 2008-10-29 12:48:18

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Olewka

@ Orange :i tak zrobicie co chcecie nie postawie sie całemu sojuszowi. Pewnie i tak ja od was lota z soju dostane tak jak i reszta dostanie...


I tu się mylisz Orange tego "lota" dostało jak do tej pory dwie osoby za brak aktywności i ignorancję tzn. Brak rejestracji na forum i TT...a forum po to jest by móc się wypowiadać.

Wiesz jakie jest moje podejście do tego? Jest takie iż na pierwszym miejscu pod uwagę biorę aktywność gracza i jego zaangażowanie...to jest dla mnie najważniejsze.Swego czasu do Travy trafiło kilku graczy,praktycznie bez wojska i z ciągłymi atakami na swoje osady (nie wynoszono im surowców,lecz nie mogli się "odbić" ze względu na częste ataki)-na ich korzyść właśnie przemówiła aktywność i chęć zmienienia tego...dziś się cieszę iż te osoby TU są.

Orange-Ja nie potrzebuję "pustych " kont wiesz dlaczego?...dlatego gdyż w razie potrzeby,wiem że nie będę mogła liczyć na takiego gracza.

Poszło Tobie o wyżej wymienionego gracza...spójrz tylko

http://travilog.org.ua/pl/6120127/c6049 … 102621f2cd

http://travilog.org.ua/pl/7131834/e1eed … 20604a29f2


itd,itd...Hubert pisał iż nie dostał żadnej odpowiedzi..Ty sama twierdzisz iż tego gracza nie ma...więc kogo mamy bronić?...puste konto.Gracz ten był nagminnie farmiony przez travników i Ja przyjmując Go teraz mam im napisać iż deffa mają tam stawiać-komuś z kim nie ma kontaktu...z całym szacunkiem Orange do Twojej osoby,ale proszę zdobądż się na minimum obiektywizmu.

Dalej?

Co do travki-właśnie z D@NGEL jest już żółta kropa i są farmieni...to że ktoś kogoś atakuje-to jest normalne,taki urok tej gry..ale jeżeli ktoś daje sobie nagminnie wynosić surowce to tylko świadczy o zaangażowaniu i chęci gry .. a na tym etapie gry gdzie krążą katasy i wodzowie..nie obraż się ale nie mam zamiaru nikogo uczyć co to jest kryjówka i fs.

Offline

 

#9 2008-10-29 15:42:39

Orange

.           

3203616
Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 58
Punktów :   

Re: Olewka

No spoko... Wasza sprawa co robicie... moje sumienie jest czyste. No a tak z innej "beczki" po co chcieliście sie z nami łączyć? Mając dobre farmy było Wam potrzebne łączenie sie??


Hell was full so I came BACK

Offline

 

#10 2008-10-29 16:03:45

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Olewka

Orange napisał:

No spoko... Wasza sprawa co robicie... moje sumienie jest czyste. No a tak z innej "beczki" po co chcieliście sie z nami łączyć? Mając dobre farmy było Wam potrzebne łączenie sie??

Orange, wydaje mi się, że jest bardzo nieobiektywna - nie wiem być może związane to jest ze sporym zaangażowaniem emocjonalnym w tą sprawę. Imputując rzeczy, które nie miały miejsca, trochę krzywdzisz zarząd.
Nikt nie powiedział, że w sojuszu D@NGEL były same farmy. Był (są) tam farmy, jaki i gracze którzy dość dobrze i sprawnie sobie radzili z grą. Dlatego też chcieliśmy Was mieć w naszych szeregach wierząc, że przyniesie to obopólne korzyści. Piszesz o swoim obecnym sojusz dość pogardliwie- ja tego nie będę komentował- inne rzeczy biorę pod uwagę, oceniając graczy z którymi mam przyjemność grać.

Powiem zupełnie szczerze, że gracza ttoommeekk, nie przyjąłbym do sojusz, z przyczyn które były wymienione powyżej. Zabrzmi może brutalnie ale musimy równać do najlepszych...

Choć jednak złagodzić Twoje rozżalenie, chciałbym zaproponować przyjęcie go do akademii- nie wiem czy reszta zarządu mnie poprze. Dałbym mu szansę wierząc, że się wykaże, a wtedy jak to zwykle bywa droga do głównego sojusz jest otwarta. Nie wiem czy to Cię satysfakcjonuje.

Zarzekam że to moje osobiste zdanie nie konsultowane z nikim z rady.

http://travian-utils.com/?s=pl6&idu=5785

Offline

 

#11 2008-10-30 20:48:47

Orange

.           

3203616
Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 58
Punktów :   

Re: Olewka

Wątpie że inni na to pojdą ale przyznam że to jest jakieś porozumienie... Może i pisze pogardliwie ale nie lubie jak mi ktoś zmiany wprowadza. Co do mojego podejścia to miałam okropny tydzień i może za ostro pojechałam ale juz byłam wkurzona, a ta sprawa jeszcze bardziej mnie wkurzyła... Jak kogos uraziłam to przepraszam...


Hell was full so I came BACK

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl