Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2009-01-19 09:41:48

freez15

.           

Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 66
Punktów :   

Crazy S

Co się dzieje? Czym jest CrazyS?

Offline

 

#2 2009-01-19 09:51:11

m.m.m

mistrz drugiego stopnia

Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 218
Punktów :   

Re: Crazy S

Chciałbym się dowiedzieć tego samego


http://cache.www.gametracker.com/player/RaMpArT%5BF1%5D-%60KwIaTeK%60-/83.238.44.5:27015/b_560x95.png

Offline

 

#3 2009-01-19 10:23:05

basia

.           

Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 125
Punktów :   

Re: Crazy S

Coś się dzieje ... zmiany w zarządzie ... brak porozumienia ? a może taktyka ?
Wszystko bez słowa wyjaśnienia. Czemu to służy ?

Offline

 

#4 2009-01-19 10:44:03

Magheru

.  KRÓLOWA

9848020
Skąd: 53° 47' N 20° 30' E
Zarejestrowany: 2008-11-07
Posty: 267
Punktów :   

Re: Crazy S

Cokolwiek- ku chwale sojuszu!

a na ploteczki to zapraszam na ciacho i herbatkę i możemy poobmawiać Brada Pita


Uwaga!
Zaczynając rozmowę na ChatBox z tym osobnikiem, licz się z tym, że dopadnie Cię Klątwa 500 Postów!

Offline

 

#5 2009-01-19 12:39:29

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Crazy S

Tak  naprawdę nie Ja powinnam teraz tu pisać i wyjaśniać...lecz osoby,które założyły Crazy S.

Prawdą jest iż powstał  konflikt (dość dawno temu)-bezsensowny,paranoiczny i niestety nie jestem w stanie do końca tego zrozumieć.

Jak dla mnie to tak naprawdę zabrakło gdzieś zwykłej ,zdrowej komunikacji-do tego,ktoś się zapomniał  iż jest to tylko  GRA o którą naprawdę nie warto się obrażać.

Nie w mojej naturze jest publiczne pranie brudów,łajanie...Było-minęło.


Szukanie winnych ,zaistniałej sytuacji-raczej  nie ma sensu-jak to  mówią wina leży po środku-niechaj tak zostanie.

Offline

 

#6 2009-01-19 12:54:27

basia

.           

Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 125
Punktów :   

Re: Crazy S

Jeśli ku chwale sojuszu, niech będzie jak mówisz Mag: cokolwiek

z całą sympatią Mag, wypowiedzi na forum to nie ploteczki... ciacho i herbatka może być, ploteczki  mnie jednak nie interesują 

Zaro, Ty zawsze zachowujesz klasę, pytania nasunęły sie same w trosce o dalszą grę, sojusz.  Ostatnio wydarzenia zmieniały się jak w kalejdoskopie stąd wątpliwości.
Reasumując,  róbmy swoje, niech gra toczy sie dalej... nie było tematu

Ostatnio edytowany przez basia (2009-01-19 13:08:13)

Offline

 

#7 2009-01-19 13:43:21

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Crazy S

Zara napisał:

Tak  naprawdę nie Ja powinnam teraz tu pisać i wyjaśniać...lecz osoby,które założyły Crazy S.

Prawdą jest iż powstał  konflikt (dość dawno temu)-bezsensowny,paranoiczny i niestety nie jestem w stanie do końca tego zrozumieć.

Jak dla mnie to tak naprawdę zabrakło gdzieś zwykłej ,zdrowej komunikacji-do tego,ktoś się zapomniał  iż jest to tylko  GRA o którą naprawdę nie warto się obrażać.

Nie w mojej naturze jest publiczne pranie brudów,łajanie...Było-minęło.


Szukanie winnych ,zaistniałej sytuacji-raczej  nie ma sensu-jak to  mówią wina leży po środku-niechaj tak zostanie.

Kasiu liczyłem na większą obiektywność z Twej strony, Twój post wcale nie robi zemnie i z Huberta zdrajców

Masz rację nie będziemy prać brudów tutaj, bo to poniżej pewnego poziomu- ale z tego co napisałaś to my jesteśmy ci najgorsi...

Ps. Rozmawiałem z Michał Waszym przyjacielem i On również nie do końca rozumiał takie zachowanie Alko.

Liczę, że jednak zostaniesz w Travie i pokierujesz tym sojuszem do końca bo wart jest tego.

Offline

 

#8 2009-01-19 14:15:38

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Crazy S

Marcinie-przeczytaj sobie to jeszcze raz na chłodno (to co napisałam).

Nie było moim zamierzeniem nikogo obrażać ani stawiać w nie zbyt komfortowej sytuacji,dlaczego  odbierasz to jako przytyk ku swojej osobie?..a do tego  co gorsza wciągasz w to Huberta

Przeinaczyłeś na swój sposób ,mój post-niestety.

Offline

 

#9 2009-01-19 14:22:23

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Crazy S

Przepraszam jeśli dokonałem nad interpretacji (Huberta nie potrzebnie wciągam do moich osądów masz rację), tylko po Twoim poście nasze wczorajsze ustalenia, nie mają chyba większego sensu...

Mam nadzieję, że odpowiesz mi jak najszybciej co postanowiłaś w tej sprawie, bo czas nagli.

Offline

 

#10 2009-01-19 15:21:52

freez15

.           

Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 66
Punktów :   

Re: Crazy S

Czy Wasze starcie miało znaczenie dla sojuszu, lub dla Was samych w kwesti GRY? To jest normalne, że ludzie się spierają, ale do jasnej cholery nie zachowujcie się jak dzieci. Ponad 100 ludzi Wam zaufało i pragnie, abyście dalej prowadzili sojusz. Jeśli są miedzy Wami animozje to się dogadajcie, ale pierzcie brudy na własnym podwórku - tym podwórkiem jest sojusz i TU się DOGADUJCIE!!! Mam nadzieję, i sądzę że WSZYSCY to samo myślą, że jesteśmy jednością - a to znaczy że zaraz do nas wracacie! Wy bez sojuszu jesteście słabi i sojusz bez Was jest słaby!!! Nie zostawiajcie tego co stworzyliście!

Proszę decydentów u nas o wysałanie zaproszeń osobom z CrazyS!

Offline

 

#11 2009-01-19 15:54:31

Borsuk

Travnick

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 59
Punktów :   

Re: Crazy S

Popieram FREEZ w 100000000% święte słowa . nie pozwólcie alby wasze własne EGO was przerosło i kierował was impuls

Offline

 

#12 2009-01-19 22:30:01

ewunia

.           

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 54
Punktów :   

Re: Crazy S

Marcin,mowisz Kasi ze sojusz wart jest tego zeby go doptowadzic do konca to czemu sam tego nie zrobisz.Stworzyles swietne forum,zalozyliscie fajny sojusz,a teraz co, tylko dlatego ze miedzy soba dogadac sie nie mozecie to wystawiasz ludzi do wiatru????Sojusz to zobowaiazanie wobec wszystkich czlonkow wiec to czy pojedyncze osoby lubisz czy nie nie powinno miec wiekszego znaczenia.Od poczatku wymagaliscie solidarnosci i lojalnosci od wszystkich i dostawaliscie to,a teraz lamiecie zasady bo prywatmie wam cos nie pasuje???Moim zdaniem najwazniejsze jest dobro sojuszu i tylko tym sie powinniscie kierowac.

Offline

 

#13 2009-01-20 10:44:55

Bambus55

komplemenciarz pierwszego stopnia

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 476
Punktów :   

Re: Crazy S

freez15 napisał:

Czy Wasze starcie miało znaczenie dla sojuszu, lub dla Was samych w kwesti GRY? To jest normalne, że ludzie się spierają, ale do jasnej cholery nie zachowujcie się jak dzieci. Ponad 100 ludzi Wam zaufało i pragnie, abyście dalej prowadzili sojusz. Jeśli są miedzy Wami animozje to się dogadajcie, ale pierzcie brudy na własnym podwórku - tym podwórkiem jest sojusz i TU się DOGADUJCIE!!! Mam nadzieję, i sądzę że WSZYSCY to samo myślą, że jesteśmy jednością - a to znaczy że zaraz do nas wracacie! Wy bez sojuszu jesteście słabi i sojusz bez Was jest słaby!!! Nie zostawiajcie tego co stworzyliście!

Proszę decydentów u nas o wysałanie zaproszeń osobom z CrazyS!

Sam bym lepiej tego nie napisal!

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl