Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#31 2009-01-15 23:27:07

PlusMinus

.     mistrz

Skąd: Luksemburg
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 137
Punktów :   
WWW

Re: Poszukuję sittera

Herszt galijski PlusMinus poszukuje sittera, raczej z obowiązku niż konieczności.
Wymagany minimalny wkład przy pracy z kontem.
Możliwa opłata godzinną produkcją


La liberté finit là où commence celle du voisin.

Offline

 

#32 2009-01-16 00:18:52

Bambus55

komplemenciarz pierwszego stopnia

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 476
Punktów :   

Re: Poszukuję sittera

Jeśli potrzeba i się nie zraziłeś to moge byc i u Ciebie a Przy okazji moge wpisac Ciebie u mnie?Pracy prawie wcale ale dla formalnosci?

Offline

 

#33 2009-01-17 14:39:09

kuzar

.           

Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 48
Punktów :   

Re: Poszukuję sittera

Towarzysze z Travy!Towrzyszki. Koledzy i Koleżanki.Przyjaciele.
   

        Ja równiez potrzebuję sittera, a raczej współgracza. W przszłości zamierzam ograniczyć swoje zaangażowanie w tę gre, lub mawet będę zmuszony odłozyć ją na czas jakiś. Już teraz absorbuje mnie mocno, zamocno, i o dziwnych porach, kosztem realnego świata i innych zainteresowań. Nie jest tak bynajmniej, że gra mi się znudziła, o nie! Travian bardzo mi sie podoba i najchętniej grałbym na wszystkich serwerach, a najlepiej z Wami. Jesteśćie wspaniałym sojuszem i jestem dumny, że mogę z Wami grać, już nawet abstrahując od ekonmomiczno-wojskowych aspektów tej gry. Ale życie... .
       Konta pod parcelę oddawać nie zamierzam. Wolałbym znaleźć współgracza, który ewentualnie w przyszłości stałby się jedynym właścicielem. I tutaj jest moj appel; jeśli macie kogoś, kto chciałby grać w traviana i kogo znacie, to zapraszam do wspólnej zabawy. Może kogoś ze świata Traviana komu się obsunęło konto, ale jak powtarzam kogoś, kogo znacie, a nie przypadkiem kreta.

           Jeszcze jedno. Nie wiem gdzie powinienem to napisac ale napiszę tutaj.
           Chciałbym bardzo podziękować bratu PlusMinus za dotychczasowy kompetentny i gorliwy sitting mego konta, życząc wszystkim takim takiego sittera.

            Pośpiechu nie ma, ale liczę, że sprawa ta znajdzie jakieś rozwiązanie w ciągu sześciu tygodni.

Offline

 

#34 2009-01-19 20:28:54

domenico

.           

Zarejestrowany: 2008-12-04
Posty: 13
Punktów :   

Re: Poszukuję sittera

Poszukuje osoby która moze zaopiekowac sie moim skromnym dobytkiem od przyszlego tygodnia

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plczyszczenie kanalizacji Szczecin Katalog SEO zaproszenie-na-komunie-tekst.eu