Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2009-01-13 17:30:51

Borsuk

Gość

Jogi

Informacja od JOGI

Umieść to prosze na forum bo ja niemam dostępu.

Pisze to choć i tak wiem że z chwilą zuważenia tego będzie to usunięte.
Poświęcałem sporo czasu na gre czasami więcej niż powinienem. Niestety mój synek się rozchorował i od ponad miesiąca leży w szpitalu. Myślałem że nasz dowódca to zrozumie, myliłem się. Bo jak 17-latek, może coś zrozumieć o rodzinie dzieciach.
Zostałem wyrzucony za to że mam tylko 6k punktów off.
Widocznie statystyki są ważniejsze niż ludzie. Dla mnie mój synek jest najważniejszy, ci z was którzy mają dzieci pewnie tak samo myślą. Sporo było zamieszania z moją osobą. Moje osady pewnie już rozplanowano. Prze ostatnie kilkadziesią godziny zdziesiątkowano moje wojsko zniszono osady, przez ludzi z którymi współpracowałem, pozdrowienia dla osoby pierwszej w rankingu grabieżców. Jedyną osobą która się tym zainteresowała był kleber19 i za to mu dziękuje, jest to osoba na którą można liczyć i nikogo nie zawiedzie.
Jako że chałas w całym sojuszu ja spowodowalem odejde. Założe własny sojusz i żeby nie łamać regulaminu zostawie wam konto, przejmujcie wiochy jeśli chcecie, bo mi w takiej atmosferze niechce się grać, sojusz to jak rodzina, ale w tym przypadku widocznie jest inaczej tu się liczą statystyki a nie ....... reszte smi doiszcie sobie
Pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia w grze
PS. Kleber jesteś wielki

 

#2 2009-01-13 18:27:04

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Jogi

No tak-na Klebera można  liczyć-w sumie ..wyrósł w Travie -i nie jedno  z Nim Razem...Kleber-to Nasz Jaroseat...kilka osób wie  o kim  piszę.

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl