Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-01-10 13:03:15

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Travka

Chyba wszyscy widzą iż tam sprawy nie zbyt dobrze się mają?

Koniecznie trzeba zrobić w Travce reformę...moje propozycje:

1.W końcu zmienić tą nazwę-pewnie zaraz posypią się głosy ..po  co?

Osobiście nazwa mi się bardzo podoba-jednak  jak wcześniej pisałam-gracze kierują się emocjami,podchodzą do tego trochę mentalnie,odbierając ją jako coś mniejszego..itd.Propozycja była TravA lub Trava I

2.Rada Travki-skoro Karol tymczasowo nie gra,proponuję Jego na ten czas ściągnąć z listy.

3.Wgląd do Travki-praktycznie żaden -czas to zmienić-ustawiamy sitta tam,lub ktoś z Nas ,idzie tam do rady.

4.koordynator wojsk-niestety Carl sam tego nie będzie w stanie zrobić..tzn.działać na dwa sojusze.Dlatego trzeba będzie i tam obsadzić podobne stanowisko.

To na razie tyle..Wszelkie sugestie oraz inne propozycje -mile widziane.Proszę wszystkich o zabranie głosu w tej sprawie i pamiętajcie o fakcie-jeżeli nie zmienimy tego stanu rzeczy-Travka zacznie tracić graczy..niestety.

Offline

 

#2 2009-01-10 13:09:18

joaśka

Zarząd sojuszu TRAVA 2

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 107
Punktów :   

Re: Travka

1. jestem tylko z Trava 1, Trava 2 itd. reszta propozycji mi się nie podoba.
2. już dawno trzeba to było zrobić...
3. przecież Hubert ma dostęp do Travki. uprawnienia może dostać.
4. ok.

jeśli masz na myśli tych, co przeszli do ECO III, to są to gracze z jednego sojuszu, którzy się do nas przyłączyli. nie pamiętam już, jak ten sojusz się nazywał. w każdym razie brzydkie słowa cisną mi się na usta o tych, którzy tam przechodzą... ale takie ich prawo.

jeśli ktoś ma obiekcje do tego, że źle "zarządzam" Travką, bardzo proszę pisać. wszystko przyjmę na klatę...

Offline

 

#3 2009-01-10 13:49:24

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Travka

Tak..mam  na  myśli na tych co  odeszli-wiem że byli z jednego sojuszu,jednak  nasuwa  mi się taka myśl  iż w ślad za nimi pójdą inni...nie chcę prorokować,to nie jest to moim  zamierzeniem.

Co do ostatniej części Twojego  stwierdzenia-uważam,iż to  co napisałaś jest co   najmniej zbyteczne i tego temat nie dotyczy.Proszę Ciebie-przeczytaj uważnie  nim coś napiszesz

Offline

 

#4 2009-01-10 13:56:04

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Travka

1. Ja bym proponował TRAVA 1 TRAVA 2 i nasza malutka TRAVA 3

2.Karola usuwamy z listy co do gracza technocast - niestety nic o nim nie wiem wiec nie mogę się merytorycznie wypowiedzieć.

3. To jest konieczność - musimy wiedzieć co się dzieje w Travce powinno to też działać w drugą stronę np. Joasia sittem od kogoś z zarządu.

4.Myślę, że wprowadzając nową osoby do zarządu Travki można będzie ją obciążyć sprawami wojskowymi.

Offline

 

#5 2009-01-10 14:50:43

joaśka

Zarząd sojuszu TRAVA 2

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 107
Punktów :   

Re: Travka

nie chcę być u nikogo sitterką, bo jestem już u Maupiszona i Karola i chcę, żeby tak zostało. poza tym zaglądam przez konto Maupiszona, jeśli potrzebuję - to chyba rozwiązuje sprawę?

Pan technocast mi bardzo pomaga i jest dobrym graczem.

Zaro, czytam uważnie. czasami się niepotrzebnie unoszę. więc mi wybacz.

Offline

 

#6 2009-01-10 15:45:08

Alkoholikus

Gość

Re: Travka

No i właśnie, też tak myślę, to jest bardzo dobra koncepcja. Ta koncepcja jest bardzo dobra, a jeśli jest coś bardzo dobre, to nie może być złe, więc proponuję pozostać przy tej koncepcji.

 

#7 2009-01-11 00:52:01

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Travka

Moze zacznijmy od podstaw. Kto jest za podzialem terytorialnym???
Jezeli bedzie podzial, to wszystko zalatwimy za jednym podejsciem.
Ja osobiscie jestem za stworzeniem sojuszy rownorzednych a co za tym idzie rowniez za podzialem. To moze skonsolidowac nasze sojusze i zatrzymac ewentualnych uciekinierow.
Wybor nazwy nalezy pozostawic Joasi.

Co prawda to nie ten temat, ale rowniez opowiadam sie (od zawsze) za podzialem graczy na off i def.

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl