Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-01-08 10:19:48

joaśka

Zarząd sojuszu TRAVA 2

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 107
Punktów :   

uprzejme zapytanie

bry. obowiązuje nas to? czy może może jest już jakaś siła przewodnia, o której nie wiem, np. w postaci Alko, który zaprzecza temu, by to On rządził...

4) Usuwanie graczy, zrywanie sojuszy następuje po zgodzie Rady.

5) Oczywistą utopią jest, że zawsze w każdych warunkach członkowie Rady będą się mogli wypowiedzieć odpowiednio szybko aby trafnie móc podjąć decyzję, dlatego koniecznością jest namaszczenie  jakiegoś gracza na "siłę przewodnią w sojuszu"- jej kompetencje ustalimy po namaszczeniu takowej.

6) Decyzje są podejmowane zwykłą większością głosów- wszelkie sytuacje wątpliwe, rozwiązuje nasza "siła przewodnia"

jeżeli te ustalenia nie obowiązują, to po co o nic pisać? dla pozoru?

proszę o odpowiedź.

Offline

 

#2 2009-01-08 19:12:42

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: uprzejme zapytanie

Jestem również za jasnym ustaleniem : Kto mówiąc krótko- szefuje (biorąc pod oczywiście wszystkie ustalenia dotyczące zarządu).

I żywię głębokie przekonanie, że nasze ustalenia nie poszły w las.

Offline

 

#3 2009-01-08 22:27:00

Alkoholikus

Gość

Re: uprzejme zapytanie

To ja stawiam na Ovcę żeby był "baranem" naszego "stada" (tylko bez dosłownego czytania).

 

#4 2009-01-08 22:35:31

Carl

zarząd sojuszu Trava

3344427
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 211
Punktów :   

Re: uprzejme zapytanie

Niechaj będzie jak mówi poprzednik


Brak podpisu...

Offline

 

#5 2009-01-08 22:38:34

Alkoholikus

Gość

Re: uprzejme zapytanie

Ovca będzie "baranem", a Hubert, Carl, air, Joaśka, itakwygrasz "barankami" , a tymczasem Kasia i ja pójdziemy sobie na zieloną trawkę   -  to w temacie Travy

 

#6 2009-01-08 22:41:19

Carl

zarząd sojuszu Trava

3344427
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 211
Punktów :   

Re: uprzejme zapytanie

Alkoholikus napisał:

Ovca będzie "baranem", a Hubert, Carl, air, Joaśka, itakwygrasz "barankami"  , a tymczasem Kasia i ja pójdziemy sobie na zieloną trawkę   -  to w temacie Travy

Proponował bym bardziej zamienić Carl na Hubal, Anty czy Hubert   Ja mogę pomagać w miarę wolnego czasu a tego będę miał przez najbliższe dwa miesiące bardzo mało...


Brak podpisu...

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl