Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-12-27 15:23:28

Alkoholikus

Gość

Jak robić i do czego służy FS ?

każdy, kto wypełnia podanie do sojuszu, musi odpowiedzieć na pytanie 14 w podaniu.
"Co to jest FS i do czego służy kryjówka?".
Wszyscy odpowiadają i większość poprawnie, ale jakoś zapominają o stosowaniu FSów.

Niżej zamieszczone zdjęcie, na którym widać, na jak długo posłałem FSa żeby nie stracić wojska gdyż jechałem na Przystanek Woodstock

(Tak, tak, to jest moja osada i jej nazwa - miałem taką skórkę Travianową, a nazwę wymyśliłem i bardzo do mojej gry pasowała)

http://img37.picoodle.com/img/img37/3/12/26/f_FSm_938957b.png

 

#2 2008-12-27 20:14:24

byczek1125.

.             

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 79
Punktów :   

Re: Jak robić i do czego służy FS ?

śmieszne to pytania sam osobiście muszę się przyznać że teraz FSa nie używam , ale to tylko lenistwo , jak na razie człowiek wie co i jak jest w osadach , ale weście sobie do serca te dwie literki |(FS) bo nieraz taka cisza to omylne złudzenie i możemy nawet się spodziewać odwet naszej farmy . a to już lipa . na jednym servie niestety tak celnełem że byłem farmą ale tak kolesiowi uprzykrzyłem życie że aż jego koledzy mnie skatasowali , ale koleś posiał wszystko na farmie więc FS to swoje a na fary też trzeba mieć uwagę
w razie by co to zapraszam na gg , tam szybciej wytłumaczę co i jak

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl