Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-12-09 01:05:44

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Witam

Proszę o wpisy kontrolne, oraz o Wasze uwagi:

1) Forum to widzi na razie tylko: Kasia, Alko, Hubert i ja - ja już się wpisałem kontrolnie .

2) Kto od nas ma mieć jeszcze dostęp - jeśli ma mieć?

3) Do jakiej części forum naszego mają mieć dostęp "Przyjaciel TRAVY" ? - taki ich ochrzciłem (czy w ogóle gdzieś poza ten dział)?

4) Czy tworzymy kategorie już gotowe czy dział a miarę potrzeb się rozwinie- liczyć należy przecież,że każda z osób tu piszących nowy wątek potrafi założyć (mówiąc krótko czy na starcie tworzy podziały czy czekamy aż sytuacja się rozwinie).

Offline

 

#2 2008-12-09 01:08:08

Alkoholikus

Gość

Re: Witam

jestem i ja

 

#3 2008-12-09 01:10:04

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Witam

Jestem.
Konsultuje tez z Michalem jak to dalej pociagniemy.

Offline

 

#4 2008-12-09 01:11:38

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Witam

I jeszcze jedna kwestia na jakich zasadach przydzielamy dostęp? Czy zajmuję się tym jedna osoba czy wspólnie? Czy na zasadzie większości ? Czy jak

Offline

 

#5 2008-12-09 01:17:59

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Witam

"Przyjaciel TRAVY" ma miec dostep tylko do tego dzialu. Wstepnie zarejestruje sie kilka osob z LuxP jako Przyjaciele.
Mrcin zrob prosze wstepny podzial na sprawy wojskowe i inne

Offline

 

#6 2008-12-09 01:24:03

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Witam

Wstępnie wiec podzielone

Offline

 

#7 2008-12-09 09:31:32

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Witam

Witajcie...

A więc tak:

1.Dział ten powinien być na dostępie ogólno-widocznym (coś jak rekrutacja) z tym że dostęp dla osób z zewnątrz tylko po rejestracji i aktywacji...Marcin napisz czy to jest wykonalne?

2.Chciałabym by dostęp do tego działu mieli wszyscy gracze z Travy-tak by mogli wyrazić swoją opinię.

3.Przyjaciele Travy-to nie tylko "LuxP" więc dla innych zainteresowanych,konkretnych graczy-dostęp można stopniowo robić.

4.Przyjaciele Travy powinni stanowić osobną grupę użytkowników-czyli wyróżniać ich powinniśmy innym kolorem-tak by wszystko i  dla wszystkich było jasne.

5.Nadzorowałby to Marcin (mała sugestia)

Jeśli ktoś z Was się z tym nie zgadza-zgłaszać proszę wszelkie uwagi

Offline

 

#8 2008-12-09 13:44:50

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Witam

Witam

Na wstępnie zmieniłam nam kolory na bardziej nasycony czerwony - znaczy się jaśniejszy mam nadzieję, że się spodoba- Kasia mnie natknęła z tymi kolorami

1) Jest oczywiście możliwość, że każdy zarejestrowany użytkownik TRAVY będzie widział ten dział.

3)Też tak myślałem- jeszcze kilku życzliwych graczy jest rozsianych ma mapie Traviana. 

4)Przyjaciele TRAVY stanowią odrębną grupę właśnie "Przyjaciel TRAVY" mają inny kolor:brązowy; odcień możecie sprawdzić - w razie sugestii pisać:)

i wreszcie
2) Tutaj mam małe wątpliwości, zastanawiam się czy możemy spokojnie bez ryzyka dopuścić wszystkich graczy z TRAVY czy TRAVKI - oczywiście optymistycznie możemy założyć że nic poza obręb naszych sojuszów nie wyjdzie- ale czy tak będzie w istocie? Myślę, że jakieś wspólne ustalenia, założenia rozwoju etc...tutaj wypisane- były by bardzo łakomym kąskiem dla innych sojuszy.
Możemy też dać pewnej grupie graczy dostęp- tylko wtedy rodzi się pytanie jakiej?-

A cha naszą rozmowę widzimy tylko my! Przyjaciele TRAVY widzą tylko te dwa dział :sprawy wojskowe i inne.

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl