Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-12-03 00:01:05

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

LuxP

Chciałbym abyśmy tutaj mogli porozmawiać.

LuxP złożyło nam propozycję- rozmawiałem z Michałem (mam nadzieję że nie nadużyłem plenipotencji:) ), treść rozmowy Wam wkleiłem wiec podstawy merytoryczno -teoretyczne mamy.
Moje wnioski są takie:
- LuxP za bardzo było pewne siebie- to bardzo dobry, sojusz ale kilka osób(znaczących) od nich chyba całkowicie wyzuło się z pokory. Doprowadzili do stanu wiadomego zostali sami.

-Z tego co wiem chcą się wkupić w łaski ECO aby z nami,z ZA, oraz ECO stanąć w szranki -z LVL, Colectivo i Ck.

- Michał(gzs), którego wszyscy znacie (Kasiu,Alko i Hubercie) duże lepiej niż ja, musiał wystąpić w dość nie wdzięcznej roli, bo po tym jak wowis zerwał z nami NAP (wszyscy pamiętamy w jakich okolicznościach) właściwie prosi nas o to aby tego NAP podpisać- jest to do LuxP właściwie jedyna droga ratunku: szukanie porozumienia  i sojusznika.

-I sprawa kluczowa : Co ze stosunkiem ECO do Colectivo bo jeśli faktycznie stan wojny się utrzyma to Luxy nam pomogą pokonać koalicję (CK,Colectivo, LVL), ale jeśli się coś zmieni to co sugerował Alko- to sentymenty na bok.

Mam nadzieję że nie dokonałem nadinterpretacji, jeśli tak wybaczcie ale to moje spostrzeżenie tylko są, o wszystkim nie wiem....

Offline

 

#2 2008-12-03 00:26:34

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: LuxP

Jak juz wiecie mam ta mozliwosc, ze z Michalem spotykam sie dosc czesto w realu. To ulatwia konwersacje. Podczas jednej z rozmow zrodzil sie pomysl o zjednoczeniu sie. Temat oczywiscie wymaga glebszej analizy, ale ja widze tylko dwa rozwiazania:
1. utworzyc duza koalicje anty Luxowa i utrzec Im nosa
2. utworzyc koalicje TRAVA / LuxP / ECO / ZA / BWS / OuT plus oczywiscie wszelkie odlamy tych sojuszy.

Kasia, Marcin, Alko co Wy na to???

Offline

 

#3 2008-12-03 01:03:16

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: LuxP

W świetle nowych informacji co robimy ?

Offline

 

#4 2008-12-04 22:11:05

Alkoholikus

Gość

Re: LuxP

zadaję się na Was - co postanowicie, to będzie.
wiem, że podejmiecie słuszną decyzję.



Old Piernik napisał(a):

W Waszej ambasadzie leży propozycja zawarcie przymierza. Została ona wysłana po konsultacji z Waszym głównym koalicjantem Eco i na jego życzenie. Pewnie dumacie nad tym, czy wciągnie Was to przymierze do wojny z Coletiv? Niestety, moim zdaniem tak. Szczerze powiedziawszy, tego będziemy się domagać od koalicjantów. I to jest jedynym, ale za to twardym warunkiem umowy koalicyjnej, od którego na pewno nie odstąpimy. Bo po to właśnie powstaje ta koalicja i było by bez sensu montowanie jej z koalicjantów, którzy nie chca brać udziału w wojnie. Mam nadzieję, że zrozumiecie moje stanowisko w tej sprawie Z radością powitamy Was jako naszych sprzymierzeńców.

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plczyszczenie kanalizacji Szczecin Katalog SEO zaproszenie-na-komunie-tekst.eu