Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Inne
  •  » se tak myśle, czyli wszystko ma dwie strony

#1 2008-11-20 05:50:15

kuzar

.           

Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 48
Punktów :   

se tak myśle, czyli wszystko ma dwie strony

Sprawy idą dobrze. TRAVA oparła się ZA, które to po raz kolejny zmieniły
orientację polityczną i znów są z ECO w kalicji. Oby im tak zostało na dłużej. Tak
w ogóle to sama kolicja też się rozrasta i rośnie w siłę, co bardzo mnie cieszy, bo
jestem jej gorącym entuzjastą. W innym przypadku, lokalny watażka, po paru
wycieczkach, porzuca swój sojusz i przechodzi do soja, który własnie ich lał. A dokładnie
do TRAVKI. Można piać z zachwytu.
       Ja jednak mam ambiwalentne odczucia. Jak wspomiałem w innym miejscu
interesuje się ambitną turystyką, w różnych miejscach nauczyłem się, że na
partnerach trzeba polegać. W duuużym skrócie, pewnie większość graczy jest trochę z
innego świata jak ja, ale dla mnie pozostawienie w ten sposób swoich ludzi, jest nie
do przyjęcia. No respect. Mam też nadzieję, że w/w podmioty znów nie będą zmieniać
stron jak się zrobi troszkę pod górkę.


           Gdyby ten post, był w złym miejscu, nie na miejscu lub coś takiego,
uprzejmie proszę o skasowanie.

     Z jednym dawnym towarzyszem mieliśmy takie powiedznie: lepiej z mądrym zgubić,
niż z głupim znaleźć - masz rację - a najlepiej z głupim nie zadawać się wcale!

Ostatnio edytowany przez kuzar (2008-11-20 11:13:39)

Offline

 

#2 2008-11-20 10:48:39

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: se tak myśle, czyli wszystko ma dwie strony

To w tym miejscu-kilka słów wyjaśnień.Trava  istnieje praktycznie od początku tego serwera (założycielem jest Alkoholikus) bez żadnych fajerwerków i zbędnych ozdób...gdzie robiło to wiele sojuszy,które nie istnieją już.Na początku i przez dłuższy czas było Nas kilkanaście osób...Oczywiście nie raz próbowano Nas przerobić na xxx2,xxx3,xxx4 itd...Jednak jak to nazywaliśmy "robimy swoje" i idziemy dalej jako Trava.Nigdy też nie zawieraliśmy koalicji i napów tylko po to by Nasza lista koalicji ładne wyglądała a w praktyce mieć tylko "papierowe sojusze".Ta lista koalicji powstała dopiero niedawno,więc przez kilka miesięcy "utrzymywaliśmy"się sami.

Co do Twoich wątpliwości-każdy pewnie takowe ma..jednak gra ma charakter ekspansyjny i na tym etapie gry trzeba jednak postawić tylko na mniejsze sojusze,by móc iść dalej...wolnych strzelców już na mapie  praktycznie nie ma.Jak to będzie-nie wiem ,okaże się..ale mam nadzieję ,że zyskamy lojalnych sojuszników.Przykładem są gracze z sojuszu Grom,którzy dołączyli do Travy i mimo różnych zawirowań (ostatnio z ZA) nikt z nich nie opuścił sojuszu... nie ukrywam były to Nasze najtrudniejsze momenty...ale dzielnie walczyli wraz z Nami za co w tym miejscu mogę im tylko podziękować.

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » se tak myśle, czyli wszystko ma dwie strony
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrecznie-robione-zaproszenia-slubne.eu wodomierze wrocław ceny busy Munchen