Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-10-15 21:56:27

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Zarząd

Nie będę się tu dużo rozpisywała-ale chyba wszyscy zgodni jesteśmy by gracz itakwygrasz,zasilił szeregi zarządu .Dziś zaproponowałam mu miejsce  w Naszej radzie-zgodził się..a Ja wierzę że zdobywamy "mądrą i doświadczoną głowę",która będzie Nam służyła pomocą i radą. 

Offline

 

#2 2008-10-15 23:50:02

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Zarząd

OK

Offline

 

#3 2008-10-15 23:51:50

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Zarząd

A co z byczkiem ?
Aktywowałem mu dziś konto, ale do strefy zarządu nie dopuściłem.

Offline

 

#4 2008-10-16 00:12:24

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Zarząd

Marcinie-aktywuj itakwygrasz dostęp tutaj

Offline

 

#5 2008-10-16 00:21:10

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Zarząd

A byczek ?

Offline

 

#6 2008-10-25 22:29:43

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Zarząd

Proszę aby w tym miejscu wypowiedziały się wszystkie osoby,będące w radzie...myślę ( i nie tylko Ja)...byśmy jasno ustalili swoje kompetencje w sojuszu a także wpisali je na stronie głównej sojuszu (ma to na celu fakt,byśmy w przyszłości nie robili tych samych rzeczy a także nie wchodzili sobie " w drogę ")...

Zacznę od dyplomacji..gdzieś wcześniej pisałam iż tym zajmowałam się i przy tym z chęcią zostanę.

Przydałby nam się także koordynator deff-osoba,która jest prawie cały czas online (myślałam o LuxP-wiem że to robił już i po za tym spędza Tu bardzo dużo czasu )...chyba ,że któryś z Was by się tego podjął..lecz wiem iż wszyscy ograniczeni jesteście czasowo.

Marcin-wyrywacz chwastów .. wiemy o co chodzi ..na marginesie Marcin-myślę że czas najwyższy zweryfikować graczy...pomogę.


Itakwygrasz-akademia? TT?-czekam na inne sugestie..

Hubert - to jest moja i wyłącznie moja propozycja-rekrutant...czyli każda nowa osoba przybywająca do Travy lub Travki..przechodzi przez "Twoje ręce"..reszta akceptuje lub nie -kandydata.Oczywiście sprawdzasz sittem stan faktyczny .

W tym miejscu proszę - jeśli się ze mną nie zgadzacie lub macie inne pomysły..z chęcią wysłucham
Czekam na wszelkie sugestie

Offline

 

#7 2008-10-26 13:42:11

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Zarząd

Zara napisał:

Proszę aby w tym miejscu wypowiedziały się wszystkie osoby,będące w radzie...myślę ( i nie tylko Ja)...byśmy jasno ustalili swoje kompetencje w sojuszu a także wpisali je na stronie głównej sojuszu (ma to na celu fakt,byśmy w przyszłości nie robili tych samych rzeczy a także nie wchodzili sobie " w drogę ")...

Zacznę od dyplomacji..gdzieś wcześniej pisałam iż tym zajmowałam się i przy tym z chęcią zostanę.

Przydałby nam się także koordynator deff-osoba,która jest prawie cały czas online (myślałam o LuxP-wiem że to robił już i po za tym spędza Tu bardzo dużo czasu )...chyba ,że któryś z Was by się tego podjął..lecz wiem iż wszyscy ograniczeni jesteście czasowo.

Marcin-wyrywacz chwastów .. wiemy o co chodzi ..na marginesie Marcin-myślę że czas najwyższy zweryfikować graczy...pomogę.


Itakwygrasz-akademia? TT?-czekam na inne sugestie..

Hubert - to jest moja i wyłącznie moja propozycja-rekrutant...czyli każda nowa osoba przybywająca do Travy lub Travki..przechodzi przez "Twoje ręce"..reszta akceptuje lub nie -kandydata.Oczywiście sprawdzasz sittem stan faktyczny .

W tym miejscu proszę - jeśli się ze mną nie zgadzacie lub macie inne pomysły..z chęcią wysłucham
Czekam na wszelkie sugestie

Widzę, że zamiany weszły w życie to bardzo dobrze. Mam na myśli LuxP.

Co do proponowanego prze Kasię podziału władzy sądzę, że jest dobry. A propos mojej osoby i zadnia przede mną postawionego sądzę, że pod koniec tygodnia będę mógł przedstawić Wam ludzi, którzy według mnie nie bardzo chcę grać w naszych szeregach.

A sam Itakwygrasz nie ma pomysłu co do swojej osoby? Może skoro mamy deef to i koordynat off by się przydał ?

Offline

 

#8 2008-10-28 20:43:22

itakwygrasz

Zarząd sojuszu TRAVA 2

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 31
Punktów :   

Re: Zarząd

Witam, sluchajcie nie bylo mnie kilka dni i w tym czasie sporo sie w realu zmienilo, niestety glownie na gorsze. Zrezygnowalem z 2-och innych serwerow, po to, zeby pograc tutaj, ale rzeczywistosc niestety stawia opor
Co do mojej roli w radzie widzialem ja w akademii oraz na pozycji kogos, kto bedzie motywowal graczy prowadzac swoisty dziennik, podsumowujacy nasze dokonania i trzymajacy w kupie dzieki dobremu slowu. Odzew byl dosc spory, wiec sprawdzalo sie.
Natomiast moje mozliwosci czasowe z i tak nie wielkich ograniczyly sie jeszcze bardziej (max 2h na dobe wieczorami). To zdecydowanie za malo, zeby byc jakimkolwiek koordynatorem. Wiec z calym szacunkiem potraktuje Wasza decyzje, jesli pozostawicie mnie bez funkcji. Oczywiscie o to nie zabiegam zawsze moge wlaczyc sie do dyskusji, wypowiedziec sie, doradzic. Tylko, czy Wam to wystarczy....

Poki co moge skupic sie glownie na akademii i podczas pobytu online, na tym wylacznie sie skupic.
itw


p.s. Joaska troche nie daje rady, bo boi sie czasem podjac jakiejs decyzji (a mnie nei bylo), wiec idzie to slamazarno...

Bardzo Was prosze o wypowiedz odn powyzszego

Offline

 

#9 2008-10-28 23:52:44

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Zarząd

Ja jestem jak najbardziej za tym abyś mimo braku czasu pozostał w radzie drogi itakawygrasz Niech wiec tobie przypadnie rola opiekuna akademią, oraz "motywatora" innych graczy z sojuszu głównego. Znajdz sobie tylko sittera- i problemu nie będzie. Takie jest moje zdanie.

Ps. Czy masz wgląd w życie akademii przez podwójne konto czy też sitta - i czy możesz tą możliwość nam jakość udostępnić?

Offline

 

#10 2008-10-29 00:16:25

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Zarząd

@ITW
Nie ma tematu, zostajesz z nami

Offline

 

#11 2008-10-29 20:35:42

itakwygrasz

Zarząd sojuszu TRAVA 2

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 31
Punktów :   

Re: Zarząd

Mozliwosc wgladu mam przez sitta i przez uklad wychodzenia i wchodzenie, dzieki pomocy Hubala, wlasnie pomalutku zbieram czas na TRAVKE i chcialbym zrobic tam troche porzadku. W razie czego (Marcin - forum, Hubert-sitt i rekrutacja nowych) bede pisal na gg, wjazd do Akademii jest przez moje konto, tazke luzzzz....

dzieki Panowie za mile slowo, tylko Kasia jeszcze mysli...hmmm...;p

pozdr
itw

acha, moj nowy nr tel: 502246888

Offline

 

#12 2008-10-29 21:02:50

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Zarząd

Karolu ..dla mnie to oczywiste...

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl