Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-01-18 14:17:48

Alkoholikus

Gość

Zmiany :)

Cześć Zarządowi.

Widzę, że następują zmiany w opisie.

1. Dołączamy do tych wszystkich sojuszy-farm, co gówno mogą, ale mają srogie opisy w stylu: "jak zaatakujesz jednego, to cały sojusz się na Tobie zemści". Pewnie wszyscy będa słac do agresora dobrowolnie surkę i zostanie zbanowane .

2. Tolerowane już są w sojuszu kropki inne niż niebieskie i zielone?  Po opisie, a raczej jego braku sądzę, że tak.
   

Zmiany, zmiany, zmiany, zmiany ...


P.S. Opis sojuszu nie do końca jest zgodny ze stanem faktycznym, ale co ja się znam.

 

#2 2009-01-18 14:30:40

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Zmiany :)

1. Mówisz że mamy opis
2. Mówisz że opisu nie mamy

Jak się zdecydujesz to może coś ustalimy.

Offline

 

#3 2009-01-18 14:32:19

Alkoholikus

Gość

Re: Zmiany :)

A możesz mi napisać dlaczego mnie atakujesz Marcinie?

Chętnie poczytam, ale szczerze napisz.

 

#4 2009-01-18 16:34:04

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Zmiany :)

Ja? Sądziłem raczej, że Ty mnie.

1. "1. Dołączamy do tych wszystkich sojuszy-farm, co gówno mogą, ale mają srogie opisy w stylu: "jak zaatakujesz jednego, to cały sojusz się na Tobie zemści". Pewnie wszyscy będa słac do agresora dobrowolnie surkę i zostanie zbanowane ."

Dlaczego takie rzeczy piszesz?

Chodzi Ci o brak "T R A V A jest ZIELONA z NIEBIESKIMI kwiatkami - żółty kolor źdźbła oznacza, że usycha, więc będzie wyrwane z TRAVY niechybnie " On może wrócić (ujednolicenie jest celem ). Ale można chyba to inaczej napisać?

Którą cześć opisu szczególnie robi z nas "sojusz farm, co gówno może"?

2"Tolerowane już są w sojuszu kropki inne niż niebieskie i zielone?  Po opisie, a raczej jego braku sądzę, że tak." Jakby każdy kto ma żółtą miałby odchodzić to np. Was też by nie było, bo tak się zdarzało. Czego oczekujesz ? Założyłeś wątek w którym takie kropki notujesz - możemy wiec ustalić że np. 3 kropki to wyrzucenie gracza.

Grałeś w kilku sojuszach powiedz mi proszę szczerze w ilu z tych sojuszy usuwało się gracza (przykładowa Ender) za jedną kropkę żółtą?

Offline

 

#5 2009-01-18 20:06:08

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Zmiany :)

Alko Napisze do Ciebie bardzo krotko:
Prowadz sobie swoj sojusz SAM!!!
I tyle w tym temacie.

Marcin.
Wybacz, ale ja spadam z tego miejsca w tempie ekspresowym bo tutaj gra nie daje przyjemnosci.

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl