Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 2009-01-13 15:45:00

WLOKOC

Gość

Re: podanie

Nie koniecznie za światów całkiem blisko i w realu

 

#47 2009-01-13 15:52:29

PlusMinus

.     mistrz

Skąd: Luksemburg
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 137
Punktów :   
WWW

Re: podanie

Czy chodzi tutaj o wioskę Łęłuka, który wyszedł z TRAVY, a którego osadę przejąłeś przed ostatnim atakiem Marysi24?
Jeśli tak, to Alkoholikus pisze prawdę
Łatwo sprawdzić, czyja była wioska w momencie wysłania gaduły

Ostatnio edytowany przez PlusMinus (2009-01-13 15:58:19)


La liberté finit là où commence celle du voisin.

Offline

 

#48 2009-01-13 16:05:27

WLOKOC

Gość

Re: podanie

Support i Mh nie maja wątpliwości czyja, wioska wg nich jest moja i mam to odnich w wiadomości, którą zresztą wysłałem marysi24. Myslisz, że inaczej marysia by ja oddała lub ja ponownie ja odbił ???? Myślę, że jest między mna a zarządem travy konflikt ( konflikt sam zarząd travy sprowokował ) oraz są tacy co  nie potrafia przegrywać.

 

#49 2009-01-13 16:08:52

PlusMinus

.     mistrz

Skąd: Luksemburg
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 137
Punktów :   
WWW

Re: podanie

Nie sądzę, żeby zarząd ryzykował blokadę kont dla Twojej osoby. Na pewno dobry z Ciebie gracz, ale nie mieszkasz pod (0,0)
Konflikt jest, nie mi wnikać, czy za tym jest czyjaś zła wola, czy tylko różnica interesów.
A że ECO III szarpie ludzi, którzy chcą tutaj przyjść, to inna historia. Ty, Lwica i paru innych wyszliście bez problemu do ECO... Czemu nie da rady w drugą stronę?


La liberté finit là où commence celle du voisin.

Offline

 

#50 2009-01-13 16:26:21

WLOKOC

Gość

Re: podanie

ja, lwica i inni nie byliśmy atakowani i przeszliśmy z innych względów, a taki paiko, felek zwiewają lub zwiali bo byli atakowani przez ECO.
My nie zwiewaliśmy z powodu ataków przeszlismy bo chcielismy sie rozwijać. Popatrz kris3940, który odszedł ze mna jest w zarządzie ECO III.

wlokoc

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plBudownictwo