Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2009-01-02 22:29:20

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Refleksje noworoczne.

Witam Członków Zarządu rodziny TRAVA bardzo serdecznie.

Długo bez Was nie wytrzymał i powrócić musiałem:) , przeprowadziłem kilka rozmów z Alko i Zarą i doszliśmy do konsensusu, który żywię nadzieję będzie owocował przesympatyczną i słodką współpracą w naszym gronie.


A mianowicie ustaliliśmy:

1) W sojuszu (rodzinie sojuszy) powstaje Rada, w składzie: Zara, Alko, Joaśka, Itakwygrasz, Air, Carl oraz krzyww (znaczy się ja).

2) Kluczowe decyzje podejmowane są właśnie przez ten organ tj:

-dyplomacja (wojny, pakty o nieagresji, sojusze)
-duże akcje zbrojne
-włączanie nowych sojuszy do rodziny sojuszu Trava

3) Rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie przez forum - w odpowiednim dziale- Powołujemy do życia stanowisko rekrutanta, który odpowiada osobiście za graczy zaproszonych (sprawdza ich również sittem), Rada może nie zgodzić się z decyzja rekrutanta i zmienić jego decyzję (osobną kwestią jest czy rekrutant wchodzi do rady)

4) Usuwanie graczy, zrywanie sojuszy następuję po zgodzie Rady.

5) Oczywistą utopią jest, że zawsze w każdych warunkach członkowie Rady będą się mogli wypowiedzieć odpowiednio szybko aby trafnie móc podjąć decyzję, dlatego koniecznością jest namaszczenie  jakiegoś gracza na "siłę przewodnią w sojuszu"- jej kompetencje ustalimy po namaszczeniu takowej.

6)Decyzje są podejmowane zwykłą większością głosów- wszelkie sytuacje wątpliwe, rozwiązuje nasza "siła przewodnia"

To tylko propozycję, proszę Was o wszelkie uwagi.

Zmiany te powinny wejść w życie od poniedziałku 5 stycznia.

Offline

 

#2 2009-01-02 22:56:22

Carl

zarząd sojuszu Trava

3344427
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 211
Punktów :   

Re: Refleksje noworoczne.

Na początku witam znów Zastrzeżeń nie mam do niczego.

Jesli chodzi rekrutanta to myślę że nie musi być z rady ale myślę żeby to była osoba która jest często online i ma jako takie pojęcie o co chodzi. Oczywiście z rady też może być...

A jeśli chodzi o Przywódcę to jeśli Jarogniew chce się zaangażować to stawiam na niego, a jesli nie, to wypowiem się jeszcze raz później


Brak podpisu...

Offline

 

#3 2009-01-03 00:52:46

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Refleksje noworoczne.

W skrócie-Trava to naturalne środowisko Ovcy,więc tu nie ma zaskoczenia.

Ad.1 Jak najbardziej na tak -nie wiem co z Karolem będzie,prawdopodobnie ma mało czasu.Liczę także ,że i Hubert wróci.

Ad.2 Tak

Ad 3 Tak,na to stanowisko wejdzie Kojotwawa  (uzgadnialiśmy pokrótce)-sam zainteresowany,z chęcią się podejmie.

Ad 4 Tak

Ad 5 Tak,lecz wiem iż Jarogniew nie będzie chciał.

Ad 6 Tak


Wszelkie ustalenia odnośnie sojuszu-ustalamy wspólnie tutaj.

Offline

 

#4 2009-01-03 01:18:49

Alkoholikus

Gość

Re: Refleksje noworoczne.

Witam serdecznie "członków" (hihihi) Rady

Zgadzam się z tym, co napisała Kasia - to jest nasze wspólne zdanie.

Ja to nie widzę siebie na wodza sojuszu

 

#5 2009-01-03 09:54:58

joaśka

Zarząd sojuszu TRAVA 2

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 107
Punktów :   

Re: Refleksje noworoczne.

ze wszystkim się zgadzam, również na to, by rekrutacją zajął się kojotwawa. z Karolem spróbuję porozmawiać i zapytam, co z Nim będzie.

Offline

 

#6 2009-01-03 15:18:17

Alkoholikus

Gość

Re: Refleksje noworoczne.

Stawiam na Ovcę - on jest NATURALNYM kandydatem na WODZA (jakkolwiek, to nazwać)

 

#7 2009-01-03 20:37:49

Carl

zarząd sojuszu Trava

3344427
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 211
Punktów :   

Re: Refleksje noworoczne.

Jako że poniekąd przewidziałem że Alko się nie zgodzi myślę właśnie aby siłą przewodnią był albo Ovca Albo Hubert tylko jeśli oczywiście chcą i mają taką możliwość. Moje zdanie jest takie że który z nich może poświęcic więcej czasu (bo nie oszukujmy się wiąże się to bardzo z czasem jaki ktoś może poświęcić na grę) niechaj będzie WODZEM. Jak coś poplątałem albo niezrozumiale napisałem to sorki


Brak podpisu...

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl