Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-10-14 01:28:24

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Polityka

Założyłam ten  wątek , w celu omawiania bieżących kwestii i kierunków politycznych Travy.Jak wiecie na chwilę obecną jesteśmy w "centrum"...mamy spokój ,robimy swoje-czyli "siejemy travę" .

Jak już wiecie są robione przymiarki w celu połączenia sojuszy FA z LUX P...jeżeli będę wiedziała coś więcej,natychmiast Was poinformuję...gdyż akurat dla Nas ma to dość strategiczne znaczenie.

Offline

 

#2 2008-10-14 01:47:55

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Polityka

Kasiu monitorować będziemy sytuacje, poczekajmy co się stanie z Fa, choć ja bym się starał o napa z Fa.

Offline

 

#3 2008-10-14 21:42:56

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Polityka

Czy cos juz wiadomo odnosnie ewentualnej wspolpracy LuxP i FA?

Offline

 

#4 2008-10-14 22:57:35

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Polityka

Rozmawiałam dziś z jednym z członków rady Lux P..więc prawdą jest iż były przymiarki-czy coś z tego będzie..nie wiadomo gdyż poszło o osobę grającą na koncie kociam.Zresztą poniżej wklejałam dzisiejszą korespondencję z "kociamem" vel wazonikiem.

Offline

 

#5 2008-10-15 18:33:01

Alkoholikus

Gość

Re: Polityka

Cześć Wam.

Mam dostęp do netu, więc napiszę trochę.

Mój punkt widzenia jest taki:

- Przymierze z LuxP i FA - Trzeba to zrobić w miarę szybko, bo oni się dogadają w końcu i padniemy ich ofiarą.

- Zacząć trzeba od FA - z LuxP mamy NAPa.

- Trzeba powstrzymać się od ataków na FA i podjąć rozmowy z nimi o nie atakowaniu przez nich TRAVY - pierwsze kroki poczynione już są.

Po podpisaniu przymierza z tymi sojuszami należy zacząć organizować AKADEMIE Travy o nazwie Travka i umacniać się oraz przegotowywać do budowy CUDU.

Tak to widzę i chciałbym realizacji tego planu, ale nie  twierdzę, że jest najlepszy - czekam na Wasze propozycje.

 

#6 2008-10-15 23:55:32

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Polityka

Zgadzam się unormowanie stosunków z Fa to podstawa, naszego spokojnego bytowania.

Offline

 

#7 2008-10-20 20:02:49

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Polityka

Ja osobiscie cenie sobie bardziej LuxP. Jest to sojusz zdecydowanie bardziej zgrany a FA to tylko wyczyny jednostek. Sam fakt, ze LuxP poradzilo sobie z FA znaczy wiele. Sklaniam sie za podpisaniem sojuszu z LuxP pod warunkiem, ze wspolnie + inne sojusznicze ugrupowania zaczniemy eleminowac FA z mapy. Zaznaczam, ze to jest tylko moja teoria, ktora moze byc mylna Tak czy owak dostosuje sie do wiekszosci.

Offline

 

#8 2008-10-21 01:11:26

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Polityka

Regis - dalej się nie rozumiemy do końca...wybacz ale nie grasz w pojedynkę,cenię Ciebie gdyż jesteś dobrym graczem i bardzo dużo robisz w sojuszu.Jednak  już wiesz ,że Lux ich rozwalać nie będzie...pozostaje sama Trava ( skąd wiem?- nie muszę chyba pisać).

Ustalmy pewne rzeczy jasno- Ja zajmę się dyplomacją,zresztą do tej pory to robiłam.

A teraz bardzo istotna kwestia na chwilę bieżącą...skoro Lux P nie ma ochoty uczestniczyć w atakach na Fa,więc sprawa jest jasna-zostajemy sami...Czy na chwilę obecną Trava sobie poradzi?..

Spróbuję jutro w tej sprawie zadziałać-czyli bez podpisywania czegokolwiek z Fa..wyegzekwować z nimi "spokój"..chociaż w chwili obecnej nie będzie to łatwo.Jeśli to nie przyniesie skutku-podpiszemy sojusz z Lux P.

Offline

 

#9 2008-10-21 21:10:46

itakwygrasz

Zarząd sojuszu TRAVA 2

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 31
Punktów :   

Re: Polityka

Witam, a ja bede monotematyczny - Akademia to podstawa, bo w przyszlosci bedziemy zbierac lanie od naszych obecnych farm, jak nie zaczniemy pozyskiwac swiezej krwi..
Drugi monotemat - konferencja na skypie (pisema) - przychodzisz, wlaczasz kompa, zalacza sie skype i patrzysz kto jest, rozmowy sa do odtworzenia, wiec jest to dobre, sprawdzone rozwiazanie

czekam na jakies konkrety odnosnie powyzszego
najlepiej na gg3727012

odnosnie kursu FA lub LuxP, oni zaczna wczesniej czy poźniej sie lac, odlóżmy przystopienie na sile do kogokolwiek, sytuacja rozstrzygnie sie sama, zobaczycie....to w tej chwili nie jest priorytet moim zdaniem...

ludzie, skype nada szybkosci w podejmowaniu decyzji, od dwoch dni czekam na rozmowe nt akademii, jestem zbywany mową o porzadkach - zapytam: jakich? chyba światecznych, jak w takim tempie to potrwa...

i nie traktujmy forum jako sceny konkursu Mam Talent Krasomowczy, bo tak to w tej chwili niestety wyglada....

pamietajmy, ta gra to matematyka i czas...

pozdro
itw

Offline

 

#10 2008-10-21 21:23:34

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Polityka

Sytuacja nam się nie co zmieniła...raczej w tej chwili wchodzimy w otwarty konflikt z FA.

Co do akademii...Itakwygrasz,wiem że masz już cały rozpisany plan..ale przedstaw Go bliżej

Offline

 

#11 2008-10-21 22:08:46

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Polityka

@ ITW
Ja w obecnej sytuacji jestem przeciwny akademii. Mamy nowy odlam, chcacy czy tez nie... i jakos nie bardzo to wszystko sie klei. Akademia w obecnej chwili to kula u nogi.
Co do ewntualnego zwiazku z innym sojuszem, to wypowiedzialem sie juz dosc konkretnie na ten temat, Regis rowniez. Oczywiscie bede bardzo szczesliwy jezeli TRAVA pozostanie niezalezna do konca, ale to moze byc trudne.
Zgadzam sie, ze trzeba dzialac szybko szczegolnie jak sie patrzy na to co dzieje sie u Regisa.
DZIALAJMY WIEC!
Albo do cholery postawmy na defa i bronmy sie tak aby FA znudzilo sie szybko, albo walczmy!!! Trzecia mozliwosc to zawarcie sojuszu. Wybor nalezy do NAS.

Ja osobiscie nie uzywam Skype

Offline

 

#12 2008-10-21 23:29:10

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Polityka

Zara napisał:

Sytuacja nam się nie co zmieniła...raczej w tej chwili wchodzimy w otwarty konflikt z FA.

Co do akademii...Itakwygrasz,wiem że masz już cały rozpisany plan..ale przedstaw Go bliżej

Na czym polega ta zmiana ??

Offline

 

#13 2008-10-22 00:45:15

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Polityka

Na tym Marcinie..iż raczej zapowiada się na ostrzejszy konflikt...widząc po atakach na Travę S

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl