Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-12-30 11:31:58

Podanie o przyjeci

Gość

Podanie o przyjecie do TRAVKA

1. Nick:   Endriu_92
2. Współrzędne Twojej stolicy i link do profilu:   (120|140)  (http://s6.travian.pl/spieler.php?uid=47032)
3. Ile masz lat? (nie jest konieczne padanie wieku)   16
4. Pozycja w rankingu OFF:    1919
5. Ile posiadasz jednostek off i deff?  miałem ale mnie atakowali
6. Ile czasu poświęcasz na grę w Traviana?  rano  popołudni  wieczorem  dosc czesto
7. Jaki styl gry preferujesz? (agresor, obrońca)    agresor lecz narazie bez jednostek;]
8. W jakich sojuszach byłeś od początku gry na s6 i dlaczego odszedłeś?   w S.P.Q.R  to za slaby sojusz i bym chcial sie wybic dalej
9. Jakie masz doświadczenie w grze (inne serwery, nicki, sojusze, osiągnięcia itd.)?   narazie zadne ale mysle ze w tym sojuszu sie to zmini
10. Czy jesteś atakowany/atakowana przez kogoś od nas lub kogoś innego?   w tym momecie nie ale bylem prze sojusz BWS =HP=
11. Znasz kogoś od nas z sojuszu (jeśli tak to kogo)?     Znam  Szafa16   
12. Do kogo masz najbliżej?     Szafa16
13. Dlaczego chcesz wstąpić do nas?   Poniewaz chcialbym sie rozwinac a w tym mocnym sojuszu mam szanse
14. Napisz, co to jest FS i do czego służy kryjówka.    FS to wyslanie wojsk gdy jest sie wylogowanym,  a kryjowka sluzy do chowania swojich surowcow gdy ktos atakuje
15. Napisz coś o sobie:    Cóż moge napisac o sobie  jestem skromny lubie podroze i gre traviana  w ktorej moge zabic nude  i   bardzo bym chcial  naleze do tego sojuszu

 

#2 2008-12-30 12:30:59

Alkoholikus

Gość

Re: Podanie o przyjecie do TRAVKA

odpowiedzi na kolejne punkty:

1. nie mam zastrzeżeń.
2. nie ta ćwiartka - strasznie daleko - zastrzeżenie 1
3. nie mam zastrzeżeń - tylko pozazdrościć
4. strasznie daleko z tym rankingiem, ale w sumie, to nie wiele możesz
5. brak jednostek - wielki minus, nie masz woja, to nie walczysz - zastrzeżenie 2
6. masz dużo czasu wolnego - tylko pozazdrościć
7. hahahahahahahahahahaha  -  zastrzeżenie 3
8. do skakania polecam trampolinę
9. z tym sojuszem się to nie zmieni
10. jeszcze nie jesteś, ale myślę, że się to zmieni
11. a ja znam "kredens"
12. jak masz blisko do szafy, to się w niej schowaj i nie wychodź do końca serwera
13. większość FARM chce się schować do mocnego sojuszu
14. gdybyś stosował FSy, to miałbyś teraz wojsko i nie pisał w punkcie 5. , że zostało wybite - zastrzeżenie 4
15. też lubię podróże i chcę należeć do tego sojuszu - może jednak zajmij się podróżami, to wyjdzie Tobie na zdrowie i kawałek świata zobaczysz

Ogólnie jestem na NIE

===========================================================

i nie bierz sobie powyższego do serca - mam dzisiaj dobry humor i dlatego na wesoło jadę po podaniach

jeśli chcesz sobie pograć dobrze, to zapoznaj się z tym http://forum.travian.pl/showthread.php?t=26819 , a następnie zagraj na nowym serwerze, bo ten jest strasznie trudny - taka moja dobra rada, dla młodego człowieka

 

#3 2008-12-30 12:43:05

joaśka

Zarząd sojuszu TRAVA 2

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 107
Punktów :   

Re: Podanie o przyjecie do TRAVKA

Alko, jesteś po prostu przeuroczy ;P

Offline

 

#4 2008-12-30 12:48:29

Alkoholikus

Gość

Re: Podanie o przyjecie do TRAVKA

jak zawsze

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrecznie-robione-zaproszenia-slubne.eu wodomierze wrocław ceny busy Munchen