Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-12-28 11:06:09

podanie o przyjecie

Gość

podanie o przyjecie do trava

odanie do sojuszu Trava powinno być przedstawione według podanego niżej wzoru.

1. Nick:
BUC
2. Współrzędne Twojej stolicy i link do profilu:
(-9, -189)
http://s6.travian.pl/karte.php?d=472181&c=e7
3. Ile masz lat? (nie jest konieczne padanie wieku)
22
4. Pozycja w rankingu OFF
2440
5. Ile posiadasz jednostek off i deff?
off-3, def-74
6. Ile czasu poświęcasz na grę w Traviana?
roznie zaleznie ile mam wolnego, srednio zagladam co 4-5 h
7. Jaki styl gry preferujesz? (agresor, obrońca)
ciezko jest mi okreslic, teraz stawiam na rozwoj gospodarczy i obrone, ale sam rowniez atakuje, szczegolnie grabiez, ale z zasady jestem agresorem
8. W jakich sojuszach byłeś od początku gry na s6 i dlaczego odszedłeś?
nie bylem jeszcze w zadnym sojuszu
9. Jakie masz doświadczenie w grze (inne serwery, nicki, sojusze, osiągnięcia itd.)?
to jestoja pierwsza gar
10. Czy jesteś atakowany/atakowana przez kogoś od nas lub kogoś innego?
bylem pare razy atakowany, raz nawet chyba przez kogos z sojuszu, ale zawsze wychodzilem w miare pozytywnie
11. Znasz kogoś od nas z sojuszu (jeśli tak to kogo)?
nie
12. Do kogo masz najbliżej?
gracz Troll, osada Łomna
13. Dlaczego chcesz wstąpić do nas?
zauwazylem ze samemu ciezko jest bronic sie, a takze ze osoby z sojuszu sa znacznie zadzej atakowane niz samotni gracze
14. Napisz, co to jest FS i do czego służy kryjówka.
fs jest to styl gry ktory polega na tym aby wyslylac wojska z osady na podboje na czas gdy nie jestesmy akurat w traviane, a kryjowka zabezpiecza nam przed grabierza surowce zbierane z pol
15. Napisz coś o sobie:
moge wiele napisac lecz nie wiem jakie ma to znaczenie ;P w zwiazku z travianem moge napisac iz dosc duzo gralem w roznego rodzaju gry strategiczne i interesuje sie internnetem, czesto odwiedzam rozne fora itp.
Podanie proszę pisać w osobnym wątku.

pozdrawiam BUC

 

#2 2008-12-28 11:24:49

Borsuk

Gość

Re: podanie o przyjecie do trava

Hmm jeśli moge się wypowiadać ?
napisze tyle jestes Gallem ich stosunek jednostek deff do popa powinien wynosić nedzne 100% w najgorszym przypadku natomiast w najlepszym 400% - ci co ciągną wyżej nie wiedzą co czynią
Wiec jeśli wiesz jak jest z tym wojskiem możesz być ciennym graczem bo 71 jednostek to wystarczy 50 moich miczy w tym strace może 10 z nich

 

#3 2008-12-28 12:03:44

PlusMinus

.     mistrz

Skąd: Luksemburg
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 137
Punktów :   
WWW

Re: podanie o przyjecie do trava

Borsuk napisał:

Hmm jeśli moge się wypowiadać ?
napisze tyle jestes Gallem ich stosunek jednostek deff do popa powinien wynosić nedzne 100% w najgorszym przypadku natomiast w najlepszym 400% - ci co ciągną wyżej nie wiedzą co czynią
Wiec jeśli wiesz jak jest z tym wojskiem możesz być ciennym graczem bo 71 jednostek to wystarczy 50 moich miczy w tym strace może 10 z nich

Borsuku, troszkę bredzisz. Sotsunek popa do woja zależy od etapu rozwoju danego gracza Wyobrażasz sobie 100 pop wioskę niosącą na karku 400 falangi, "bo tak jest dobrze" ? Ja mając 100 popa nie myślałem o wojsku, bo czas na to nie ten. Przy 200 popa tyle jednostek, ile ma Buc, to w zasadzie dość, by nie wstrzymać rozwoju gospodarczego - w Travianie jak i w świecie normalnym - tylko bogaty może pozwolić sobie na dużą armię. Kropka.
Odnośnie stylu gry - też może zależeć od preferencji. Galowie dysponują świetnym, mobilnym offem. Biją go jakościowo Rzymianie i cenowo Germanie, ale mimo wszystko i tak jest godny uwagi - plasuje się w środeczku, wyważony jest...
Od wyzywania od ciemnych powstrzymałbym się więc na Twoim miejscu Kulturka, bracie herszcie

Ostatnio edytowany przez PlusMinus (2008-12-28 12:26:51)


La liberté finit là où commence celle du voisin.

Offline

 

#4 2008-12-28 12:53:28

Yagoda

.           

Zarejestrowany: 2008-11-17
Posty: 77
Punktów :   

Re: podanie o przyjecie do trava

zaatakowalem raz Buca, przyznam, ze myslalem, ze jest farmą i stracilem paru centurionow. A ponieważ cenię graczy, ktorzy stawiają jakiś opór, to jestem za tym, żeby dać mu szanse. A co do stosunku pop/wojo zgadzam sie w 100 % z Hersztem Galijskim Plusem.

Offline

 

#5 2008-12-28 13:45:33

Alkoholikus

Gość

Re: podanie o przyjecie do trava

to i ja nie mam nic przeciwko , jeśli Yagoda nie ma.
ale jeśli wiesz , co znaczy FS, to zacznij STOSOWAĆ !!

 

#6 2008-12-28 13:48:42

Borsuk

Gość

Re: podanie o przyjecie do trava

Ja tam zawsze 100% ciągnełem dlatego wolno sie rozwijam teraz ide do 400%

 

#7 2008-12-28 14:21:15

Bambus55

komplemenciarz pierwszego stopnia

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 476
Punktów :   

Re: podanie o przyjecie do trava

PlusMinus napisał:

Borsuk napisał:

Hmm jeśli moge się wypowiadać ?
napisze tyle jestes Gallem ich stosunek jednostek deff do popa powinien wynosić nedzne 100% w najgorszym przypadku natomiast w najlepszym 400% - ci co ciągną wyżej nie wiedzą co czynią
Wiec jeśli wiesz jak jest z tym wojskiem możesz być ciennym graczem bo 71 jednostek to wystarczy 50 moich miczy w tym strace może 10 z nich

Borsuku, troszkę bredzisz. Sotsunek popa do woja zależy od etapu rozwoju danego gracza Wyobrażasz sobie 100 pop wioskę niosącą na karku 400 falangi, "bo tak jest dobrze" ? Ja mając 100 popa nie myślałem o wojsku, bo czas na to nie ten. Przy 200 popa tyle jednostek, ile ma Buc, to w zasadzie dość, by nie wstrzymać rozwoju gospodarczego - w Travianie jak i w świecie normalnym - tylko bogaty może pozwolić sobie na dużą armię. Kropka.
Odnośnie stylu gry - też może zależeć od preferencji. Galowie dysponują świetnym, mobilnym offem. Biją go jakościowo Rzymianie i cenowo Germanie, ale mimo wszystko i tak jest godny uwagi - plasuje się w środeczku, wyważony jest...
Od wyzywania od ciemnych powstrzymałbym się więc na Twoim miejscu Kulturka, bracie herszcie

No i jak zwykle konkretnie rzeczowo i fachowo Plusie naprawde Cie cenie za inteligęcjie !

Offline

 

#8 2008-12-28 14:38:04

Alkoholikus

Gość

Re: podanie o przyjecie do trava

nie wiem, jak to jest z galami, ale miałem swego czasu 600 pałek i 30 katasów przy produkcji surki równej chyba 15szt/h (tyle co na początku jest) - miałem tylko pola rozwiniete

 

#9 2008-12-28 15:41:41

PlusMinus

.     mistrz

Skąd: Luksemburg
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 137
Punktów :   
WWW

Re: podanie o przyjecie do trava

Zależy, na co się nastawisz - Germanie z zasady są grabieżcami. U Galów już tak nie poszalejesz Zgadzam się, można mieć dochodową kompanię łupieżców, ale z doświadczenia wiem, że wtedy czas spędzony przy grze dramatycznie się wydłuża. A ile się chce i może go spędzić to już kwestia osobnicza

Ostatnio edytowany przez PlusMinus (2008-12-28 15:42:26)


La liberté finit là où commence celle du voisin.

Offline

 

#10 2008-12-28 19:57:27

byczek1125.

.             

Zarejestrowany: 2008-12-21
Posty: 79
Punktów :   

Re: podanie o przyjecie do trava

na tym etapie gry to nie jest łatwo o farmy no i o spore wojo przy niskim popie, my ich powstrzymujemy, na początku serwera jest o wiele łatwiej ( gdy ktoś siedzi 24h\dobę ) bo nie ma zbytnio większych od samego siebie . więc ja jestem na tak. dajmy mu szanse

Offline

 

#11 2008-12-28 20:19:05

Alkoholikus

Gość

Re: podanie o przyjecie do trava

jestem na TAK

pójdziesz do Travki pod rozkazy joaśki
poproszę ją o wysłanie zaproszenia

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl