Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-12-11 22:05:13

Podanie o przyjecie obron

Gość

Podanie o przyjecie obronca

1. Nick: Obronca
2. Współrzędne Twojej stolicy i link do profilu: (174|-74)
http://s6.travian.pl/karte.php?d=380249&c=12
3. Ile masz lat? 26
4. Pozycja w rankingu OFF: 6091
5. Ile posiadasz jednostek off i deff? Brak non stop ataki od silniejszych
6. Ile czasu poświęcasz na grę w Traviana? Około 87 godzin dziennie i więcej ale ataki zniechęcają do dalszej walki i nie podaje się
7. Jaki jak nic wskazuje obronca i wsparcie
gry preferujesz? (agresor, obrońca)
8. W jakich sojuszach byłeś od początku gry na s6 i dlaczego odszedłeś? żaden
9. Jakie masz doświadczenie w grze (inne serwery, nicki, sojusze, osiągnięcia itd.)? brak to jest nowość
10. Czy jesteś atakowany/atakowana przez kogoś od nas lub kogoś innego? Tak przez różnych graczy
11. Znasz kogoś od nas z sojuszu (jeśli tak to kogo)? nie
12. Do kogo masz najbliżej? omega
13. Dlaczego chcesz wstąpić do nas? Chce wspierać sojusz i nie chce być farmą wiem z jestem zbyt słaby by być w top 10 ale razem możemy jeszcze cos zrobić bo liczy się zgranie a nie siłą
14. Napisz, co to jest FS i do czego służy kryjówka. Fs wysłanie woja na słabsza osadę podczas nieobecności np. noc urlop w celu karmienia, kryjówki chowają surowce które mamy w wiosce
15. Napisz coś o sobie: witam wszystkich w tym sojuszu widzem ze dopiero się buduje wiec mam nadzieje ze znajdziecie miejsce dla nowego. Mam nadzieje ze zbudujemy razem potęgę a przynajmniej sojusz który liczy się w grze i udowodni ze nie siła lecz zgranie jest ważne

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl