Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-12-13 14:06:45

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

TTII

Według mnie ośmieszamy się tym sojuszem:

-to są farmy, przyjmujące nowe farmy bez żadnej kontroli np. gracz :
Rafiik ma 17 popa ale ambasade już postawił;
gracz omega od 20 październik dorobił się aż 19 popa !

Góra sojusz niestety nie wygląda lepiej

Offline

 

#2 2008-12-13 17:53:50

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: TTII

Masz rację-jest tam konto muńka 777 ,jeżeli faktycznie nie rokują nadzieji-pożegnamy się z Nimi.Pragnę jednak przypomnieć to poniższe :

http://www.trava.pun.pl/viewtopic.php?id=387

Dalej-pytanie bezpośrednio do Huberta i Marcina i proszę byście się teraz określili co do swoich losów w Travie...osobiście mam nadzieję iż po "małych " zmianach będziecie pełnić swoje obowiązki (Hubercie-nowe podanie ,należy się choćby odmowa)...nie chcę nikomu nic narzucać ani tym bardziej nalegać-jednak bądzmy obiektywni...bez Waszej pomocy Trava "zwiędnie"-co tu dużo kryć

I teraz tak-fakt wyszło zamieszanie...albo je gasimy w zarodku i każdy "zakasa" rękawy i działamy dalej w tym miejscu rozwiązując wszystkie bieżące sprawy sojuszu lub też druga możliwość - rezygnujemy...co prawda szkoda graczy(pomimo tego iż większość z Nich to debiutanci -Oni to jednak wprowadzili niepowtarzalną atmosferę)- i szukamy dla Nich miejsca na serwerze.

Offline

 

#3 2008-12-13 19:28:12

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: TTII

Zara napisał:

Masz rację-jest tam konto muńka 777 ,jeżeli faktycznie nie rokują nadzieji-pożegnamy się z Nimi.Pragnę jednak przypomnieć to poniższe :

http://www.trava.pun.pl/viewtopic.php?id=387

Pozniej napisze cos wiecej.

A odnosnie tego co sugerujesz, ze padla zgoda z naszej, mojej strony na przyjecie powyzszego sojuszu w nasze szeregi to jest to tylko prawda czesciowa.
Wyraznie napisalem "na naszych warunkach"
Myslalem, ze ten temat bedziemy omawiac, ustalimy wspomniane warunki i rzeczywiscie wspolnie zadecydujemy kto, gdzie i kiedy. Widac pomylilem sie.

Offline

 

#4 2008-12-13 19:38:21

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: TTII

Hubercie-nic nie sugeruję,nawiązałam tylko do tamtego wątku...zaszło hmm nie chcę to nazwać nie porozumieniem,nazwałabym to nie zrozumieniem i pośpiechem..i tyle.Jednak i to można przeskoczyć,chyba że się mylę.

Offline

 

#5 2008-12-13 20:01:45

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: TTII

Zara napisał:

Masz rację-jest tam konto muńka 777 ,jeżeli faktycznie nie rokują nadzieji-pożegnamy się z Nimi.Pragnę jednak przypomnieć to poniższe :

http://www.trava.pun.pl/viewtopic.php?id=387

Dalej-pytanie bezpośrednio do Huberta i Marcina i proszę byście się teraz określili co do swoich losów w Travie...osobiście mam nadzieję iż po "małych " zmianach będziecie pełnić swoje obowiązki (Hubercie-nowe podanie ,należy się choćby odmowa)...nie chcę nikomu nic narzucać ani tym bardziej nalegać-jednak bądzmy obiektywni...bez Waszej pomocy Trava "zwiędnie"-co tu dużo kryć

I teraz tak-fakt wyszło zamieszanie...albo je gasimy w zarodku i każdy "zakasa" rękawy i działamy dalej w tym miejscu rozwiązując wszystkie bieżące sprawy sojuszu lub też druga możliwość - rezygnujemy...co prawda szkoda graczy(pomimo tego iż większość z Nich to debiutanci -Oni to jednak wprowadzili niepowtarzalną atmosferę)- i szukamy dla Nich miejsca na serwerze.

Witajcie

Tak faktycznie napisałem w wątku zacytowanym przez Ciebie Kasiu że "Jestem za ! Podbijamy wszystkie ćwiartki

Trzeba ich oczywiście wzmocnić ale truizmów nie będę pisał."

Ale to dotyczyło sojusz SS a nie Wilbo, ale mniejsza z tym to podobnej rangi sojusze, ale:
-zaznaczyłem że należy ich wzmocnić a tym czasem TTII się wzmocinło graczami mówiąc delikatnie nie okazałymi:
http://travian-utils.com/?s=pl6&ida=2005&event

Przyjęli kilku graczy, których przyjmują sojusze co mają w opisie "przyjmujemy wszystkich"- do tej pory działa dział rekrutacja- choć oczywiście nie zawsze (nad czym ubolewam), ale gracze z popem poniżej 20 nie trafiali do nas.

Nie wiem czy ktoś z Was ma tam dostęp - ale proszę Was przecież jesteśmy z sojuszem z aspiracjami- jeśli faktycznie chcemy jakiś sojusz adoptować to musimy zachować pewne standardy (o tych standardach nie będę pisał bo znacie je lepiej niż ja)- najważniejsze to sprawdzenie tych graczy; a w tym przypadku pisze do mnie drakoo z ZA że przyjęliśmy ich farmy- chciałem jakoś ich obronić ale nie znalazłem argumentu.

Rozmawiałem z Alko- mam nadzieję, że się wypowie- zgodził się, że kontakty z tymi sojuszami trzeba uciąć ewentualnie jednostki przenieś.

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl