Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-10-29 18:24:35

Tesa1401

Gość

Podanie o przyjęcie do TRAVY

1. Nick: Tesa1401
2. Współrzędne Twojej stolicy i link do profilu: 181|67, http://s6.travian.pl/spieler.php?s=1
3. Ile masz lat?: Przemilczę Ale jestem jedną z tych "starszych" osób grywających w Traviana
4. Pozycja w rankingu OFF: 1018
5. Ile posiadasz jednostek off i deff?: off - 720, deff - 380
6. Ile czasu poświęcasz na grę w Traviana?: łącznie około 3-4 godzin dziennie
7. Jaki styl gry preferujesz? (agresor, obrońca): obrońca
8. W jakich sojuszach byłeś od początku gry na s6 i dlaczego odszedłeś?: Samuraje (własny soj, stworzony raczej na zasadzie sprawdzenia jak działają Sojusze - to moje pierwsze spotkanie z Travianem) i Babilon (z którego zostałam przeniesiona do Zakonu po rekonstrukcji tych Sojuszy)
9. Jakie masz doświadczenie w grze (inne serwery, nicki, sojusze, osiągnięcia itd.)?: w Traviana gram krótko, to moja pierwsza edycja. Do gry dołączyłam tydzień po starcie s6
10. Czy jesteś atakowany/atakowana przez kogoś od nas lub kogoś innego?: obecnie atakują mnie sporadycznie członkowie LuxP 2 (odchodzą zwykle z pustymi rękoma)
11. Znasz kogoś od nas z sojuszu (jeśli tak to kogo)?: osobiście nie, natomiast znam niejako pośrednio, przez moją sitterkę Akane
12. Do kogo masz najbliżej?: kytorr
13. Dlaczego chcesz wstąpić do nas?: ponieważ szukam Sojuszu, który jest blisko mojej największej osady (koordy: 91|-28) i który pozwoli mi na współpracę z innymi graczami. W obecnym Sojuszu niestety pojęcie współpracy nie istnieje.
14. Napisz, co to jest FS i do czego służy kryjówka: FS to wysłanie wojska poza osadę, w której stacjonują, w celu uniknięcia "ubicia" ich przez wroga Kryjówka służy do zabezpieczenia surowców przed kradzieżą.
15. Napisz coś o sobie: lubię współpracę i chętnie pomagam innym. W Travianie staram się grać aktywnie, ale jeśli jakaś "ofiara" poprosi mnie o zaprzestanie ataków, zwykle odpuszczam. Nie lubię oślego uporu i kopania leżącego.

 

#2 2008-10-30 00:09:26

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Podanie o przyjęcie do TRAVY

Twoja kandydatura jest bardzo atrakcyjna, ale... te odleglosci sa dla mnie nie do przyjecia Jestem na nie.

Offline

 

#3 2008-10-30 08:45:29

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Podanie o przyjęcie do TRAVY

Dokładnie tak jak Hubal pisze,jedną osadę masz w tej ćwiartce ... pozostałe w innej.Po za tym jesteś atakowana przez Kytora.

Offline

 

#4 2008-10-30 09:19:37

Tesa1401

Gość

Re: Podanie o przyjęcie do TRAVY

Kytorr mnie już nie atakuje, tę kwestię wyjaśniała moja sitterka bezpośrednio z owieczką. Zainteresowanych odsyłam do owieczki właśnie

Rozumiem, że odległości są problemem - mimo wszystko dziękuję za poświęcenie czasu na rozpatrzenie mojego podania Pozdrawiam

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plczyszczenie kanalizacji Szczecin Katalog SEO zaproszenie-na-komunie-tekst.eu