Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-11-04 14:51:33

fuzzbubble

Gość

podanie o przyjęcie do sojuszu

1. Nick:
fuzzbubble
2. Współrzędne Twojej stolicy i link do profilu:
48 | -96  http://s6.travian.pl/karte.php?d=397745&c=3f
3. Ile masz lat?
między 20 a 40
4. Pozycja w rankingu OFF
6682/881
5. Ile posiadasz jednostek off i deff?
po 300 jednostek, mam margines zboża na więcej
6. Ile czasu poświęcasz na grę w Traviana?
różnie, w pracy zawsze jestem online więc jestem na travianie:) jeśli ktoś czegoś potrzebuje, to może zawsze pisać
7. Jaki styl gry preferujesz? (agresor, obrońca)
obrońca/rozbudowa eko (co widać chyba w rangingu off/deff:)
8. W jakich sojuszach byłeś od początku gry na s6 i dlaczego odszedłeś?
Legion2/Legia – sojusz się posypał... szukam teraz nowego domu.
9. Jakie masz doświadczenie w grze (inne serwery, nicki, sojusze, osiągnięcia itd.)?
obecnie równolegle na serwerze s8 i s1, pod tym samym nickiem. kiedyś (około rok temu) na innym serwerze (już nie pamiętam na którym).
10. Czy jesteś atakowany/atakowana przez kogoś od nas lub kogoś innego?
z sojuszu Trava - przez nikogo, trochę jestem atakowany przez LuxP i LuxP2 ale stawiam opór (sam, dlatego szukam sojuszu bo na poprzedni nie mogłem liczyć)
11. Znasz kogoś od nas z sojuszu (jeśli tak to kogo)?
nie znam ale mam nadzieję poznać:)
12. Do kogo masz najbliżej?
Orange – mam świadomość, że do reszty sojuszników jest trochę daleko ale może Trava jako sojusz potrzebuje właśnie większej ilości „mostów” łączących osady północy z południem sojuszu (analizowałem mapy z rozmieszczeniem członków sojuszu:)
13. Dlaczego chcesz wstąpić do nas?
wszedłem tutaj na forum i wydaje mi się, że sojusz Trava jest zgranym zespołem. chcę nadal rozwijać swoje osady mając za wsparcie poważną siłę. jestem graczem bardziej DEFF jak wspomniałem wcześniej, bardziej wolę pomagać sojuszowi i innym graczom podsyłając swoje surowce lub jednostki. grając rok temu moderowałem i opiekowałem się forum sojuszu – osobiście bardziej wolę takie właśnie funkcje „na tyłach” ale bardzo przydatne innym. osoba bezkonfliktowa, staram się zawsze podejmować mediacji i szukać kompromisu:) nigdy nie pojawiła się u mnie żółta kropka...
14. Napisz, co to jest FS i do czego służy kryjówka.
FS – wysyłka jednostek na słabą osadę najlepiej nocą w celu ich ochrony przed bezpośrednim atakiem
kryjówka – taki sejfik na surowce, mam trochę tego, dlatego nic nie biorą:)
15. Napisz coś o sobie:
Pół krwi warszawiak, rodem z Beskidu Małego, sercem w Tichau na Śląsku, myślami na ziemiach Tarnovii, ciałem w grodzie Kraka:)


fuzzbubble von Tichau

 

#2 2008-11-04 16:00:05

Alkoholikus

Gość

Re: podanie o przyjęcie do sojuszu

masz zapa w ambie

 

#3 2008-11-04 16:52:59

fuzzbubble

Gość

Re: podanie o przyjęcie do sojuszu

dzięki, już podpisałem:)

 

#4 2008-11-04 20:20:30

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: podanie o przyjęcie do sojuszu

A Ja niestety,nie lubię gdy mnie ktoś okłamuje.Wystarczyło napisać prawdę.Powodzenia.

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl