Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-10-31 17:17:18

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Lux P

Gzs-napisał :
_________________________________
Cześć,
wszyscy zaczynają się dość mocno ciśnieniować odnośnie naszych stosunków, jest kilka spraw, które trzeba omówić bo zaraz się poleje krew
pierwsza - to crop, którego Randy przejmował od agcia, podczas przejmowania, agcia wstąpiła do Travy, później jakiś dziwny deff - Randy wtopił całego offa i konsula, agcia skasowała konto i zanim Randy wyszkolił osadników nagle pojawił się tam "Twój" zawodnik i osadkę capnął. "Rada" powiesi mnie za jaja jeśli ta osada nie będzie u Randy i strasznie się popieprzy...
druga - co to jest Trava S??? chcecie zabrać wszystkie "nasze" farmy?
Sorki, że tak oficjalnie ale możesz wkleić tą pm na Wasze forum jeśli będzie taka potrzeba.
Kasiu coś z tym trzeba będzie zrobić bo się strasznie poróżnimy zaraz.
Pozdr.
Michał
-------------------------------------------------
Michale kochany

Wyjaśniam na początku sprawę z Agcią...
Więc-faktycznie przyjeliśmy ją do Travy (spójrz jest jej podanie jeszcze)..w punkcie,gdzie pada pytanie-kto Ją atakuje wpisała tylko Naszego gracza..następnie Hubert sprawdzał Ją sittem..nie było raportów z ataku przez Lux P .Więc Ją przyjeliśmy !

To było wieczorem ... z rana atakował Ją Randy,więc napisałam do niego dlaczego Ją atakuje..Randy wkleił mi raport.Z Hubertem szybko doszliśmy do konsensusu iż nas okłamała i jej nie będziemy trzymać,więc usuneliśmy Ją .Tak oto Agcia była w Travie kilkanaście godzin.

Następnie na forum głównym ukazał się jej post..gdzie wkleiła raport z defa..uwierz Trava nie miała nic z tym wspólnego.Widziałam podstawił jej ktoś deffa (stawiam na Za..ale to tylko moje domysły)..chyba że czegoś nie wiem.

http://forum.travian.pl/showthread.php?t=73890

Teraz widzę iż Jazon zajęła tego cropa-faktycznie.

Druga sprawa Trava S-nie jest naszym żadnym odłamem.Robimy Travkę-i zawsze proszę Was iż jeżeli macie gracza..który był Waszą farmą-daj Michał znać.

Kasia
-------------------------------------------------------------

to jak będzie z tym cropem? oddaję surkę za osadników i Randy ma cropa i wszyscy się zamykają dookoła?
____________

Offline

 

#2 2008-10-31 18:00:28

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Lux P

O którego cropa - chodzi bo nie jestem dokładnie pewny?

Offline

 

#3 2008-10-31 18:06:47

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Lux P

Offline

 

#4 2008-10-31 18:17:16

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Lux P

Głupia sprawa, zastanawiam się co zrobić...
Macie jakieś propozycje?

Offline

 

#5 2008-10-31 20:03:16

itakwygrasz

Zarząd sojuszu TRAVA 2

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 31
Punktów :   

Re: Lux P

hej, moje zdanie jest takie, ze crop powinien zostac u Jazon z prostej przyczyny, nie wiedzielismy wogole, ze ktos sobie do tego cropa rosci prawo. Jest to fakt, ktory nie daje zadnych praw do roszczen o te osadke Randy'ego.

Jest tylko jedna mozliwosc, ze agcia dogadala sie z naszym byczkiem i to on wstawil deffa, bo to on napisal o rezerwacje. Ja uznalem, ze nie ma rezerwacji, tylko trzeba szybko zajmowac i dalem massa "osadnicy". Jazon napisala, ze robi 3-ego i poszlo...


trzeba z raportu tego deffa, gdzie padl Randy sprawdzic najpierw plemiona jakie tam staly i wrocic ewentualnie do tematu.

pozdr
itw

Offline

 

#6 2008-10-31 20:24:08

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Lux P

Kasiu z tego co pamietam to Michal wyraznie napisal, ze przyjelismy osobe, ktora jest atakowana przez LuxP i chca odebrac Jej osade (cropa). Zgadzajac sie na Jej usuniecie zawiazalismy poniekad umowe z LuxP odnosnie dalszego losu Agci i Jej osad.
Niestety Agcia pogmatwala wszystkim szyki, skasowala konto i teraz mam dylemat... Dla swietego spokoju oddal bym te osade, ale z drugiej patrzac strony Jazon zajela tego cropa bo byl wolny a umowy o rezerwacji z LuxP nie mamy. Trzeba pomyslec.

Co do defa to obawiam sie, ze on byl Nasz z TRAVY

Offline

 

#7 2008-10-31 22:57:15

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Lux P

Szkoda,że moderator usunął z głównego forum ten raport...z tego co pamiętam stał tam dość ładny def.Myślę Hubercie ,że nie travników...mylę się?  hmm... co z w gruncie rzeczy z nieświadomą Jazon-czy ucieszy się ze zwrotu surowców za osadników? Sytuacja odwrotna ..czy Oni by nam cropa zwrócili?...i cała reszta pytań.

Proponuję ustalić czy faktycznie to był def travy..jeśli Hubercie znasz lepiej szczegóły-podziel się nimi z nami.Pomyślimy co dalej...

Może tak jak Oni zaproponujemy im zwrot za herszta ..

Dalej Lux  P tylko troszku inny temat-dziś troszku z Nokią (bo jego odłam najbardziej szczypie) popisałam w sprawie Travki :

------------------------------------------------
prosiłem carsa o przesłanie ci raportów , bo właśnie o niego chodziło najbardziej.
Przypomne mu . Sprawa wygląda ta ,że jeśli chodzi o travke to musisz pogadać z szefostwem lux patronum bo narazie jest 100 % przyzwolenia na ataki .
____________


Sprawę o Travce przekazałam Gzs-owi

Offline

 

#8 2008-10-31 23:54:29

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Lux P

LuxP pewnie będzie naciskać, z ich strony sytuacja może wydać się szemrana- choć po naszej strony raczej winny nie ma. I teraz tylko pytanie czy dla załagodzenia stosunków oddajemy tego cropa, czy też trzymając się wersji prawdziwej pozastawiamy go u nas w myśl zasady kto pierwszy te lepszy ?

Offline

 

#9 2008-11-05 22:06:09

Zara

.             

11181793
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 438
Punktów :   

Re: Lux P

Witam,

Zawarliście przymierza z sojuszami koalicji ECO, z którą my wraz z naszymi koalicjantami pozostajemy w konflikcie.

W związku z tym zmuszony jestem w imieniu sojuszy Koalicji LuxP wypowiedzieć obowiązujący dotychczas pakt o nieagresji.

Pozdrawiam
wowis

Offline

 

#10 2008-11-06 01:07:01

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: Lux P

Lepsza ECOlogiczna Trava, od Upadlego LuxP... przynajmniej na obecna chwile
A wowisa to ja nie lubie i juz

Offline

 

#11 2008-11-06 23:18:43

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Lux P

Nie tylko Ty Hubercie

Offline

 

#12 2008-11-08 19:49:11

Alkoholikus

Gość

Re: Lux P

wowis tylko czekał na okazję żeby zerwać z nami NAPa

a to tylko przeze mnie - stare czasy z początku serwera

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plczyszczenie kanalizacji Szczecin Katalog SEO zaproszenie-na-komunie-tekst.eu