Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-10-28 10:09:57

Ender

.           

Skąd: Perespa/Lublin
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 165
Punktów :   

Deff produkcja

Gram galami, więc oczywiście produkuję deffa, aktualnie jednak nie mam za bardzo croppa(aktualnie moje wojo zjada 160% tego co pop), wiec postanowiłem otworzyć moje koszary dla innych graczy, głównie dla tych co stawiają na offa. jestem w stanie wyprodukować do 250 falangi i 60 druidów na dobę, zainteresowanych proszę o kontakt, wtedy ustalimy szczegóły. Dla ych co mają wątpliwości, to cena jaką chcę jednostkę równa się cenie w grze + 10% zboża,  jednostki sa wysyłane do docelowych osad, i nie zostaną zawrócone przez producenta. w chwili dojścia jednostek na miejsce stajecie się ich dożywotnimi właścicielami. w razie potrzeby translokacji proszę o powiadomienie mnie, wyślę na wskazany adres własne jednostki o odpowiedniej ilości


http://cry.travianteam.com/sig-2-pl-2-pl6_29014.gif
zanim zamkniesz dzien pod swoimi powiekami,
powiedz co z twoimi niepozałatwianymi sprawami.

Offline

 

#2 2008-11-07 05:00:53

jazon

.           

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 35
Punktów :   

Re: Deff produkcja

Chciałabym przeprosić Ender za pomyłkę która nastąpiła,niestety ostatnie 2 dni miałam b.ciężkie chciałam szybko wysłać pomoc a stało się inaczej przepraszam

Offline

 

#3 2008-11-15 20:36:44

kuzar

.           

Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 48
Punktów :   

Re: Deff produkcja

Chciałbym sie odnieść do tego co napisał Ender. Uważam,  że to b.dobry pomysł, ale poszdłbyam dalej. Ja również gram galami. Falanga jest przyzwoitą jednostką defensywną o umiarkowanej prędkości. Natomiast druidzi są szybcy, jest to najszybsza jednostka defesywna w grze. Przekonałem się również, że przez to użyteczna dla sojuszu. Nie jest tak efektywna jak pretorian, ale gdzie liczy się czas, to okazuje b. pomocna. Mam taką propozycję, mógłbym zwiększyć kotyngent tego wojska, i tak już znaczny, i niejako przeznaczyć go na misje sojuszu, a bezpieczeństwo moich osad, mogliby wesprzeć np. sąsiedzcy pretorianie, którzy nie są tak szybcy, ale jakże skuteczni.

              Mamy teraz akcję "Szamot", przed wysyłaniem wiekszej ilości zboża, której wysyłam i tak sporo, hamuje mnie odległość. Mam szybkich handlarzy, ale oni w obie strony potrzebują 12godzin. Intensywnie się rozwijam i nie mogę sobie pozwolić na wysłanie 10 jednostek na ten czas.
              Propozycja. Zróbmy punkty logistyczne, do których bedziemy dostarczć zboże, i inne surowce a stamtąd będą one rozsyłane do punktów docelowech. Odciąży to hadlarzy .Gdyby ta propzycja spotkała się ze zrozumieniem , jestem gotów by w takim miejscu dołożyć się do rozbudowy spichlerza, rynku, targu czy co tam potrzeba, oczywiśccie dobrze by było aby nacja tego punktu również była galijska ewentualnie germańska.

Offline

 

#4 2008-11-15 21:20:34

kuzar

.           

Zarejestrowany: 2008-11-08
Posty: 48
Punktów :   

Re: Deff produkcja

@byczek
Pewnie dłużej, grasz w Traviana ode mnie, i w ogóle lepiej wiesz co jest pięć. I napewno mój pomysł jest do bani, bo jakby miał być dobry to napewno Byś na niego wpadł pierwszy. Po szybkości Twojej reakcji i braku nawet dwóch zdań złożonych, wnoszę, że Zajełeś się tematem z właściwą Ci uwagą.

          Dla zainteresowanych. Myślę o 5-8 takich punktach. Trzeba by przeanalizwać mapę sojuszu. System ten może okazać się dopiero efektywny, kiedy będziemy mieli bardziej zlożoną sytuację jak obecnie. Wydaje mi się że gra jest warta świeczki, ale jak poznam poważne argumenty przeciw to oczywiście podziękuję.

Offline

 

#5 2008-11-16 00:06:29

owieczka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-31
Posty: 0
Punktów :   

Re: Deff produkcja

Panowie nie kłocie się

Kuzar masz rację takie punkty zbiorcze to dobry pomysł- ale to również spore przedsięwzięcie logistyczne.

Myślę że ten pomysł jest otwarty i trzeba go przedyskutować.

Offline

 

#6 2008-11-16 00:25:52

freez15

.           

Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 66
Punktów :   

Re: Deff produkcja

Tyle, że jeśli o takich punktach dowie się wróg to łatwo nas osłabi atakując te punkty...

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl