Forum sojuszu TRAVA

TRAVA by żyło się lepiej


#1 2008-10-23 10:43:07

jazon

.           

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 35
Punktów :   

pomoc dla słabo rozwijających się

cz wszystkim pragnę poruszyć temat który mnie nurtuje,może nie mam racji ale zawsze mówię to co czuję czy to się komuś podoba czy nie ponieważ to nie jest moja pierwsza gra w poprzedniej edycji też grałam w Sojuszu RIZ i dlatego ostatnie poczynania zaczynają mnie denerwować a tego nie lubię ta gra ma sprawiać przyjemność.Konkretnie chodzi mi o pomoc osobom słabo rożwijającym się bardzo chętnie pomagam ale jeżeli wykorzystuje się moje zaufanie to tego nie lubię nie będę pisała o kogo konkretnie chodzi bo to nie ważne ale jeżeli mam pomagać komuś kto od miesiąca stoi na tym samym poziomie i nie widzę wogóle aby cokolwiek robił w tym kierunku to wybaczcie ale to nie w tej grze .Przepraszam wszystkich którzy mogą czuc się obrażeni ale takie jest moje zdanie.Często jestem na koncie a ponieważ jestem wzrokowcem to widzę postępy może nie u wszystkich ale u kolegów z którymi przeszłam do tego sojuszu a grałam u Szanga

Offline

 

#2 2008-10-23 11:20:43

waldosmaczugos

.           

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 33
Punktów :   

Re: pomoc dla słabo rozwijających się

godna uwaga jazona ja wstąpiłem do sojuszu 11.10.08z 2 osadami lidność 980.do tej pory mam 3 osady ludność 1580 bez niczyjej pomocy a sory za mikrofon .pomoc jak najbardziej o to chodzi ale konkret na co ile i co najwarzniejsze efekt w statystyce bo surowce chodliwa żecz i na wagę złotych monet i grzech je marmotrawić  .pozdro i lufka

Offline

 

#3 2008-10-23 20:21:22

Hubal

Travnick

Skąd: Dublin
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 235

Re: pomoc dla słabo rozwijających się

Moze zaczne od pojecia slowa sojusz:
Sojusz - porozumienie o wspolnym dzialaniu majacym doprowadzic do osiagnięcia okreslonego celu.
Nasz CEL jak i wszystkich grajacych w te gre jest jasny - CUD
DZIALANIA sa roznorodne, miedzy innymi wzajemna pomoc gospodarcza.
Logicznym w tym wypadku staje sie pomoc slabszym i nie bede tego poddawal pod dyskusje.

Rowniez nie bede nikogo zmuszal do tego aby pomagal, jezeli nie ma takich mozliwosci lub po prostu nie ma na to ochoty.

Odkad gram w te gre (4 serwery) jest to moj 8 sojusz i smiem twierdzic, ze najbardziej poblazliwy.

Jezeli ktos nie potrafi dostosowac sie do tych prostych zasad obowiazujacych w kazdym SOJUSZU to...

A tak na marginesie, to na jakiej podstawie oceniacie czy ktos sie dobrze, czy zle rozwija? Macie wglad we wszystkie konta, czy po prostu niska populacja kaze Wam przekreslac danego gracza?

Offline

 

#4 2008-10-24 21:34:50

jazon

.           

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 35
Punktów :   

Re: pomoc dla słabo rozwijających się

Oki Hubal podejrzewałam ze się nie zrozumiemy nie mamy wglądu na konta i nikogo nie przekreślamy wręcz odwrotnie ale jeżeli dostaję info od gracza że ma już zakładać 3-cią osadę i brakuje mu surki więc wysyłam i po jakims czasie widzę że gracz ma dalej 2-e osady to coś jest nie tak,zgodzisz się dlatego zadałam proste pytanie chcę wiedzieć na co idzie surka i nie potrzebnie dodałeś że kto nie dostosuje się do zasad sojuszu to; znam zasady i stosuję się ale nie lubię byc wykorzystywana myślę że to jest wyczerpująca odpowiedz

Offline

 
Szeroko rozumiana etykieta i kultura osobista, jest powszechnie obowiązującym na tym forum prawem.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl